امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

یزد برد خوزستان اعتراض نوشت / کامبادن دومین پیروزی را هم جشن گرفت

فوتبال-ساحلییاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات فوتبال ساحلی  زیر گروه لیگ دسته اول کشور به میزبانی پاس گناوه روز دوم خود را هم پشت سر گذاشت. در روزی که میزبان مسابقات با قرعه استراحت رو به رو بود. اردکان یزد و کامبادن کرمانشاه حریفان خود را شکست دادند و دومین برد خود را جشن گرفتند.

در اولین مسابقه از روز دوم اردکان کویر یزد به مصاف زاکرس منگشت صیدون خوزستان رفت، دوازده دقیقه نخست این دیدار با گل سید علی طباطبایی برای اردکان یزد به پایان رسید. در دوازده دقیقه دوم رضا رضوانی کار به تساوی کشاند. رضوانی در وقت پایانی گل دوم خود و تیم زاگرش منگشت را هم به ثمر رساند تا نماینده خوزستان در آستانه پیروزی قرار گیرند ولی تجربه بالای بازیکنان اردکان نگذاشت تا این تیم بازنده این دیدار باشد. گلهای دوم و سوم این تیم را اصغر رحیمی و امیر حسین رحیم نیا به ثمر رساندند.تا نماینده یزد در پایان روز دوم شش امتیازی شود.

در دومین مسابقه کامبادن کرمانشاه و شهدای نوین چلیچه رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. در دوازده دقیقه نخست نماینده کرمانشاه بازی منطقی را دستور کار خود قرار داد و موفق شد سه بار دروازه حریف را باز کند. علی حیدر و عبداله فتحی (۲ بار ) گلزنان این تیم بودند. در تایم دوم سیامک مرادزاده یکی از گلها را پاسخ داد تا در وقت سوم کار با حساسیت بیشتری ادامه پیدا کند. در وقت پایانی سیامک مرادزاده بار دیگر اختلاف را به حداقل رساند اما بهروز سرباز محمدی گل چهارم را برای کامبادن به ثمر رساند تا اختلاف دو گل باقی بماند. بازیکنان چلیچه که می دانستند باخت در این دیدار کار صعود برای آنها دشوار خواهد کرد بار دیگر توسط شهاب احمدی اختلاف را به حداقل رساندند ولی آمار نوشین باد گل پنجم نماینده کرمانشاه را به ثمر رساند تا این تیم به دومین پیروزی خود در دومین روز از مسابقات برسد. چلیچه که با انگیزه زیادی پا به این مسابقات گذاشته بود با این شکست شانس صعودش به حداقل رسید.

در حواشی :

با اتمام بازی تیم های زاکرس منگشت صیدون خوزستان و اردکان کویر یزد مسئولان تیم زاکرس منگشت بر روی یکی از بازیکنان تیم اردکان اعتراض داشتند و نامه اعتراض خود را به جلالی ناظر این مسابقات تحویل دادند.

در سومین روز از مسابقات روز پنجشنبه ساعت ۱۱ پاس گناوه به مصاف شهدا نوین چلیچه شهرکرد خواهد رفت و ساعت ۱۲ هم کامبادن کرمانشاه رو در روی زاکرس منگشت صیدون خوزستان قرار خواهد گرفت.

 

 

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *