امروز: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

برق یاسوج با قدرت آمد / زور هم استانی به یکدیگر نرسید + تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات فوتبال نوجوانان مناطق کشور زیر گروه لیگ برتر به میزبانی گناوه روز نخست خود را پشت سر گذاشت. در این گروه امید گناوه میزبان رقابت ها است و با تیم های ایرانجوان بوشهر ، استقلال شهرکرد ، برق یاسوج ، آلومینیوم نوین هرمزگان و وحدت نوین اندیمشک باید رقابت کند. در روز نخست این مسابقات برق یاسوج با ۵ گل استقلال شهرکرد را در هم کوبید ، وحدوت نوین اندیمشک با یک گل آلومینیوم نوین هرمزگان را شکست داد و تیم های هم استانی امید گناوه و ایرانجوان بوشهر تن به تساوی یک بر یک دادند.

در افتتاحیه این بازی ها تیم های برق یاسوج و استقلال شهرکرد به مصاف یکدیگر رفتند. احسان آرویی در همان دقایق نخست از روی آشفتگی خط دفاع استقلال گل اول را برای برق به ثمر رساند، گل دوم برق یاسوج را علی بیننده از روی یک ضربه ایستگاهی به زیباترین شکل ممکن وارد دروازه نماینده شهرکرد کرد تا این تیم شروعی توفانی داشته باشد. آبی پوشان شهرکردی از روی ضربه ایستگاهی این فرصت را داشتند تا اختلاف را به حداقل برسانند اما واکنش خوب ستار حیدری سنگربان یاسوجی ها مانع فروپاشی دروازه تیمش شد . در نیمه دوم استقلال خوب شروع کرد ولی در خط حمله بی جان نشان داد و نتوانست موقعیت خطرناکی ایجاد کند تا احسان آرویی دومین گل خود و سومین گل تیمش را به ثمر برساند.آریا کمالی که به خوبی در این دیدار میدان داری کرد چهارمین گل برق را به ثمر رساند در لحظات پایانی هم مهران عباسی گل پنجم برق یاسوج را وارد دروازه استقلال کرد تا منصور حیدری و شاگردانش در اولین دیدار برای حریفان خط نشان کشیده باشند.در تیم برق یاسوج آریا کمالی در میانه میدان فوتبال خوبی را از خود به نمایش گذاشت و بهترین بازیکن تیمش بود.

در دومین دیدار از روز نخست این مسابقه تیم های آلومینیوم نوین هرمزگان و وحدت نوین اندیمشک رو در روی یکدیگر قرار گرفتند، دو تیمی که فوتبال را به خوبی ارئه دادند، بازی جنگنده و پایاپای دو تیم نشان از یک فوتبال خوب را داشت، قدرت سر زنی و بازی خوب مهدی خیری در آخرین نقطه خط دفاعی تیم اندیمشک اجازه حمله به نماینده هرمزگان را نداد، در سوی دیگر میدان احمد کرمی نژاد با حرکات تکنیکی خود بارها به دنبال روزنه گلزنی بود ولی تلاش دو تیم در نیمه نخست گلی در بر نداشت. در نیمه دوم با ورود محمد عزیزی خواه برای وحدت نوین اندیمشک این تیم در خط حمله تقویت شد و حرکات ریز و تکنیکی این بازیکن بارها با خطای مدافعان آلومینیوم مواجه شد و بالاخره خطای مدافع هرمزگانی درون محوطه جریمه باعث شد تا قاضی این دیدار نقطه پنالتی را بسود وحدت نوین نشان دهد که مهدی خیری این توپ را وارد دروازه حریف کرد. نماینده هرمزگان هم در این دیدار هر چه زد به درب بسته خورد و در پایان این تیم اندیمشک بود که به سه امتیاز این دیدار رسید. در تیم وحدت نوین اندیمشک حسین بهاروند سنگربان این تیم این بارها مانع فروپاشی دروازه تیمش شد. مهدی خیری هم در آخرین نقطه خط دفاع به خوبی این تیم را رهبری کرد. در تیم آلومینیوم نوین هرمزگان احمد کرمی نژاد بازی قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت.

در آخرین بازی روز نخست تیم های هم استانی امید گناوه و ایرانجوان بوشهر داربی این رقابت ها را رقم زدند .در نیمه نخست امید بازی را خوب شروع کرد و از روی فرار عزیز صفری تیز پا به یک ضربه پنالتی رسید، این ضربه را بهادر عربزاده کاپیتان تیم امید به گل تبدیل کرد تا میزبان اولین گل خود را در این مسابقات به ثمر برساند در اواسط نیمه اول اشتباه سنگربان امیدی ها باعث شد تا رسول غلامی برای ایرانجوان گلزنی کند و کار را به تساوی بکشاند تا دو تیم با همین نتیجه راهی رختکن شوند. در نیمه دوم امید اکثر توپ و میدان را در اختیار داشت و تنها به یک موقعیت خطرناک رسید که در مصافی تک به تک سنگربان  ایرانجوانی ها مانع گلزنی عزیز صفری شد تا این دیدار با نتیجه یک بر یک خاتمه یابد . آرمین هنردیده در میانه میدان تیم امید عملکرد مثبتی داشت. اما امیر حسین موسوی که امید گلزنی امیدی ها در این مسابقات است در مقابل مدافعان خوب ایرانجوان حرفی برای گفتن نداشت .خط دفاع ایرانجوان هم در مقابل خط حمله پر توان امید روز خوبی را سپری کرد.

تیم-داوری.... امید-گناوه-.-نوجوانان ایرانجوان-بوشهر تیم-داوری.. برق-یاسوج استقلال-شهرکرد تیم-داوری-. وحدت-نوین-اندیمشک آلومینیوم-نوین-هرمزگان

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.