امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

خلیج فارس برازجان صدرنشین شد/ توحید بوشهر امیدوار+تصویر

یاران سبز: مسابقات فوتبال زیرگروه لیگ دسته اول جوانان کشور در گروه نه منطقه جنوب در ورزشگاه تحتی برازجان در حال برگزاری است. در این مسابقات امید اهرم، توحید بوشهر و خلیج فارس برازجان سه نماینده استان بوشهر به دیدار تیمهای آلومینیم المهدی بندر عباس،اتحاد خرمشهر و ولایت اهواز خواهند رفت. در روز نخست ابتدا اتحاد و ولایت به دیدار هم رفتند که ولایت اهواز موفق به شکست ۲ بر ۱ اتحاد خرمشهر شد. هر سه گل این بازی در نیمه نخست به ثمر رسید. ابتدا مصطفی صفرنژاد برای ولایت گلزنی کرد و در ادامه هم مصطفی رازیان گل مساوی را برای اتحاد به ثمر رساند اما گل امید سجیداتی تا پایان این بازی بدون پاسخ ماند و ولایت اولین پیروزی خود را در مقابل دیگر نماینده خوزستان به دست آورد. در دومین دیدار امید اهرم به دیدار آلومینیوم بندرعباس رفت که این دیدار با شکست امید اهرم به پایان رسید. امید شروع بسیار خوبی داشت و در همان ابتدای بازی هم با گل علیرضا حیدری پیش افتاد اما به مرور آلومینیوم بازی را در دست گرفت و در اولین حمله خطرناک خود با ضربه فواد حیدرزاده به گل رسید. نیمه نخست یک گل زیبا هم داشت، در دقایق پایانی ماهان زنده بودی از نیمه زمین با یک شلیک تماشایی دروازه آلومینیوم را برای بار دوم باز کرد و دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند. با آغاز نیمه دوم حملات آلومینیوم هم آغاز شد، علیرضا لطفی پور در میانه میدان هرمزگان به خوبی خط حمله این تیم را تغذیه کرد و دو بار متوالی هم موفق به گلزنی شد تا امید اهرم راه را برای اولین شکست باز کند. در دقایق پایانی عرفان گل محمدی چهارمین گل آلومینیوم را هم به ثمر رساند تا این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ به سود هرمزگان به اتمام برسد.

حیدر گرامی سرمربی امید در پایان بازی گفت: تیمها تقریبا به صورت منتخب به مسابقات آمده اند ولی ما نه حمایت مالی شدیم و نه حمایت بازیکنی و حرفهای بسیاری در پایان مسابقات دارم.

در بازی سوم هم توحید بوشهر و خلیج فارس برازجان به دیدار هم رفتند که خلیج فارس موفق به شکست ۴ بر ۱ توحید شد. در این دیدار بیش از هر چیز حرکات مهدی قائدی از توحید و محمدرضا میرشکاری از خلیج فارس به چشم می آمد. میرشکاری هم خوب باری کرد و هم خوب گل زد. این بازیکن گل اول و دوم خلیج فارس را به ثمر رساند. در ادامه این بازی حرکات پا به توپ مهدی قائدی باعث شد تا توحید هم به تنها گل خود در این دیدار دست یابد این گل را علی برزگر به ثمر رساند.در نیمه دوم دو گل از علی رئیسی و احسان زنگنه پیروزی چهار بر یک خلیج فارس را رقم زد تا شاگردان فتحی شروع خوبی در این مسابقات داشته باشند.

در حاشیه:

در نیمه دوم عبدالرحمن احمدی داور هرمزگانی این دیدار محمد رضا میرشکاری را برای کوتاه کردن ناخن به بیرون از زمین هدایت کرد . میرشکاری برای دقایقی در خارج از زمین سرگرم کوتاه کردن ناخنهای خود بود.

در دومین روز از این مسابقات هم خلیج فارس موفق به شکست دومین نماینده استان در این مسابقات شد. شاگردان امین فتحی برای حفظ موقعیت خود در جدول مسابقات مقابل امید اهرم هم با قدرت ظاهر شدند و با نتیجه دو بر صفر نماینده اهرم را مغلوب کردند.

توحید بوشهر در دومین دیدار خود در این مسابقات ۴ بر ۱ اتحاد خرمشهر را مغلوب کرد. این تیم با این نتیجه امیدوار به ادامه مسابقات شد و در آخرین دیدار از روز دوم هم ولایت اهواز و آلومینیوم هرمزگان به نتیجه مساوی بدون گل رسیدند. این مساوی بهترین نتیجه برای خلیج فارس و توحید بوشهر بود. خلیج فارس با توجه به دو پیروزی متوالی حالا صدرنشین است و توحید بوشهر هم امیدوار به صعود.امید-اهرم آلومینیوم-هرمزگان توحید-بوشهر خلیج-فارس-برازجان داوران

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *