امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

بوشهر قهرمان دوچرخه سواری کراس کانتری استان

یاران سبز: دوچرخه سورای از جمله ورزش هایی است که طرفداران زیادی دارد، روستای چهارروستایی از توابع گناوه به عنوان مرکز دوچرخه سواری شهرستان گناوه شناخته می شود و هر ساله شاهد برپایی مسابقات دوچرخه سواری مختلفی است. این روستا میزبان مسابقات دوچرخه سواری کراس کانتری استان بوشهر بود که در پنج رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد. در این مسابقات دوچرخه سوارانی از بوشهر، جم، کنگان و گناوه شرکت داشتند.

زمینهای سرسبز اطراف چهار روستایی و پیست طبیعی زیبا که از میان گندمزارها و باغات این منطقه می گذشت یکی از بیادماندنی ترین مسابقات دوچرخه سواری استان را رقم زد. این مسابقات با رقابت دوچرخه سواران خردسالان آغاز شد که حسین کرمی موفق به کسب عنوان نخست شد و نصراله خواجه زاده و عبداله خواجه هم به ترتیب در مکانهای دوم و سوم قرار گرفتند. در این رده نفرات اول تا سوم از چهار روستایی بودند.

در رده سنی نونهالان هم دوچرخه سواران چهارروستایی تمامی عناوین را به دست آوردند. محمد خواجه زاده در این رده اول شد و مهدی خواجه و مصطفی خواجه زاده هم در مکانهای دوم و سوم ایستادند.

در رده سنی نوجوانان شایان برزگر از بوشهر اول شد و محمد هرمی از کنگان در جای دوم ایستاد و آرمان اسماعیلی هم سوم شد.

در جوانان مکانهای اول و دوم به بوشهر رسید. رقابت امین امیر خدا و امین زارع به سود امیر خدا به اتمام رسید و زارع در جای دوم ایستاد. سکوی سوم این رده سنی را هم علیرضا رضایی از جم به خود اختصاص داد.

در رده سنی بزرگسالان مجید زارع و مجتبی دهباشی از بوشهر رقابت سختی داشتند و از خط پایان هم به صورت میلیمتری گذشتند. زارع در این رده عنوان نخست را به دست آورد. سکوی سوم هم به طارق کرمی از کنگان رسید.

علیرضا خواجه زاده رئیس هیات دوچرخه سواری گناوه در کنار هوشنگ آزاد مسئول دوچرخه سواری کوهستان گناوه برای برپایی این مسابقات سنگ تمام گذاشتند و از فضای طبیعت این روستا به خوبی استفاده کردند.

زارع رئیس هیات دوچرخه سواری استان و رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه هم از تماشاگران این مسابقات بودند و مراسم اهدا جوایز را هم انجام دادند.

سرداور این مسابقات فرید دهدشتی بود.

همکاری اهالی روستا از نکات مثبت این مسابقات بود، مراقبت از مسیر پیست از جمله کارهای زیبای اهالی روستا بود.

اورژانس هم از ابتدا تا انتهای مسابقات حضور داشت.

دوچرخه-سواری..در-چهار-روستایی دوچرخه-سواری دوچرخه-سواری.-. دوچرخه.سواری.چهارروستایی دوچرخه-..سواری دوچرخه-سواری-در-چهارروستایی دوچرخه-سواری. دوچرخه...سورای

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *