امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

داربی پایتخت و شادی هوادارن پرسپولیس در گناوه+ تصویر

یاران سبز- مرتضی خضری: یکی از حساس ترین و زیباترین داربی های ایران را دو تیم قرمز و آبی، پرسپولیس و استقلال در  هفته ۲۶ لیگ برتر برگزار کردند که پرسپولیس موفق به شکست ۴ بر ۲ استقلال شد تا یکی از سنگین ترین شکستهای تاریخ استقلال ثبت شود.

گل های زیبا ، صحنه های حساس و بازی خوب دو تیم که البته با برتری پرسپولیس در طول این دیدار همراه بود نتیجه ای را رقم زد که کمتر کسی پیش بینی می کرد. مهدی طارمی بازیکن بوشهری پرسپولیس در همان دقایق نخست پرسپولیس را پیش انداخت و به دنبال این برتری پرسپولیس موفق به گشودن دروازه استقلال برای بار دوم هم شد که این گل را هم طارمی به ثمر رساند. طارمی قبل از سوت پایان نیمه نخست با اعلام ضربه پنالتی به سود پرسپولیس می توانست این تیم را با یک نتیجه رویایی به رختکن بفرستد. این ضربه می توانست نام بازیکن جنوبی را در تاریخ پرسپولیس ثبت کند اما تشخیص خوب رحمتی اجازه نداد تا پرسپولیس به گل سوم در نیمه نخست برسد.

در نیمه دوم باز هم پرسپولیس بود که با ضربه سر رامین رضاییان به گل رسید این گل را استقلال خیلی زود از روی اشتباه سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس توسط جابر انصاری پاسخ داد ولی در ادامه شاگردان برانکو عقب ننشستند تا به گل چهارم هم دست یابند. گل مسلمان استقلال را به پذیرش این شکست سنگین متقاعد کرد. در دقایق پایانی از روی نقطه پنالتی امید ابراهیمی گل دوم استقلال را هم به ثمر رساند.

در حاشیه:

با اتمام بازی هواداران پرسپولیس راهی خیابانهای شهر شدند. خیابانهای بندرگناوه برای ساعاتی به قرق سرخ های دو آتشه در آمد، پایکوبی تماشاگران این تیم در کنار ساحل همچنان ادامه دارد و کاروان موتورسواران هم در خیابانها پرچم قرمز را در باد می رقصاند.

جشن..سرخ جشن-..-سرخ جشن.سرخ جشن-.-سرخ جشن-سرخ

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *