امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

مساوی شاهین بوشهر و پارس جم/ خیز اکسین البرز برای لیگ یک

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مرحله دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور هفته ششم خود را پشت سر گذاشت. در گروه الف تیم های هم استانی شاهین شهرداری بوشهر و انرژی پارس جنوبی جم تن به تساوی یک بر یک دادند . رهپویان رضوان شهر با دو گل محسن رحیمی و احمد عزیزی از سد نفت امیدیه گذشت . اکسین البرز هم ۲ بر ۱ نیروزمینی تهران را شکست داد هر دو گل اکسین را علی امیری به ثمر رساند و تک گل نیرو زمینی را هم سجاد حیدری وارد دروازه نماینده البرز کرد.

در ورزشگاه شهید بهشتی جدال حساس دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و انرژی پارس جنوبی جم برنده ای نداشت و دو تیم تن به تساوی یک بر یک دادند تا نتیجه دور رفت تکرار شود . در نیمه نخست ابتدا شاهین توسط هادی اصغری مهاجم نام آشنای فوتبال کشورمان به گل رسید بعد از این گل فشار پارس جنوبی بر روی دروازه شاهین شهرداری بیشتر شد؛ بازی خوبی علی اکبر فرهنگ و علی نظری در سمت راست خطرساز نشان می داد و در دقیقه ۳۶ نماینده جم به گل رسید که این گل از سوی کمک داور مردود اعلام شد. در اوقات تلف شده نیمه نخست محمد علی اکبرخواه کار را به تساوی کشاند تا دو تیم با نتیجه تساوی راهی رختکن شوند . در نیمه دوم شاهین میزبان به دنبال زدن گل برتری بود ولی دفاع منظم شاگردان پاشازاده اجازه خود نمایی به شاهینی که اصلا سر حال نبودند را نداد، با حضور سعید حلافی و مصطفی نوبخت در خط حمله انرژی پارس جنوبی این تیم در ضد حملات خطرناک نشان می دادند ولی تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی انجامید تا بیشترین سود را اکسین البرز از این نتیجه ببرد.

در حواشی :

حساسیت مسابقه و جدال دو تیم هم استانی تعداد زیادی از هواداران را به ورزشگاه کشانده بود تا جای که دو سکو از ورزشگاه شهید بهشتی در قرق شاهینی ها بود تا با دیدن آنها یاد و خاطره لیگ برتر در ذهن خیلی ها زنده شود .

مهدی پاشازاده در طول ۹۰ دقیقه کنار زمین ایستاد و بازیکنان خود را راهنمایی می کرد کوچک ترین اعتراض پاشازاده با واکنش هوادارن شاهین روبرو می شد  و بطری های آبی که به سمت او پرتات می شد .

بعد از گلی که نماینده جم به ثمر رساند پاشازده با استارتی سریع خود را به کمک داور رساند و اعتراض خود را به او اعلام کرد .

در بین دو نیمه هم از دو پیشکسوت شاهینی تقدیر به عمل آمد .

هر چه به لحظات پایانی نزدیک می شدیم اعتراض هوادارن به نحوه بازی شاهینی ها بیشتر می شد. شاهین شهرداری که در این دیدار اصلا سر حال نبود با حمایت هواداران خود نتوانست به سه امتیاز برسد تا بعد از اتمام مسابقه صدای اعتراض هوادارن به کادرفنی و نحوه بازی شاهینی ها بیشتر شود.

نوذر رودنیل نماینده سازمان لیگ هم در کنار زمین به خوبی همه چیز را زیر نظر داشت .

رضا قاسمی داور خوزستانی این دیدار به خوبی از پس قضاوت این دیدار بر آمد و قضاوت خوبی داشت .

در پایان هفته ششم دور دوم مسابقات لیگ دسته دوم کشور اکسین البرز با ۱۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد، پارس جنوبی جم ۹ امتیازی است و در جایگاه دوم است، رهپویان رضوانشهر هم با همین امتیاز سوم جدول است. شاهین شهرداری بوشهر با کسب ۸ امتیاز در مکان چهارم قرار دارد و دو تیم چهار امتیازی نفت امیدیه و نیرو زمینی تهران پنجم و ششم هستند.

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *