امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

وعده ای که در نیمه راه ماند

یاران سبز- مرتضی خضری: در چند روز گذشته خبرهایی حول و حوش تیم فوتبال ساحلی موج در لیگ برتر دیده شد که باعث واکنش های مثبت و منفی زیادی بود. خیلی ها سرگردانی بازیکنان موج را حاصل کم توجهی و یا بهتر بگوییم بی توجهی مسئولین ورزش شهرستان و استان می دانستند و عده ای هم مدیریت موج را عامل بروز این وضعیت می دانستند. در هر صورت موج دو هفته سخت را پشت سر گذاشت، حیدر نیکو نژاد با اندوخته ای از بازیکنان بومی که در کمتر لیگی دیده شده است پا به لیگ برتر فوتبال ساحلی گذاشت، این تیم با توجه به مشکلات مالی در انتظار حمایت است. دو بازی گذشته این تیم نتوانسته است امتیازی برای موج به همراه داشته باشد. نیکو نژاد و شاگردانش در سومین بازی خود باید به دیدار لسمان مروارید خزر بروند اما رفتن این تیم با توجه به مشکلات مالی هم در پرده ای از ابهام قرار دارد.

سال گذشته درست زمانی که مشخص شد موج در لیگ برتر ماندنی است محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان وعده کمک ۵۰ میلیون تومانی را به این تیم داد. حیدر نیکو نژاد با پیگیری این کمک هزینه می گوید: این وعده توسط استانداری عملی شد و کمک هزینه موج به حساب اداره کل ورزش و جوانان واریز شد.

تعقیب این پول مشخص کرد که اداره کل ورزش و جوانان آن را دریافت کرده است اما به هزار ترفند از دادن آن به موج خوداری شد و وعده آن به سال ۹۵ داده شد. حیدر نیکونژاد برای دریافت این کمک هزینه بارها به بوشهر سفر کرد، ابتدا اداره کل ورزش خبر از کمک ۱۵ میلیون تومانی را به موج داد، وقتی موجی ها به ۱۵ میلیون راضی شدند در ادامه این مبلغ هم به دست موج نرسید و با کاهش مجدد روبرو شد و به ۸ میلیون تومان رسید اما گذر زمان نشان داد این ۸ میلیون تومان هم در حد وعده است و خبری از آن نیست و بالاخره بعد از رفت و آمدها و چانه زنی های فراوان به ۵ میلیون تومان تقلیل یافت، ولی در عین ناباوری همین ۵ میلیون تومان هم داده نشد تا موج در شرایط سخت تیمداری و هزینه های لیگ برتر تنها بماند.

چرا ۵۰ میلیون تومان با وجودی که به اداره کل ورزش و جوانان رسیده است به ۵ میلیون تومان تقلیل پیدا می کند و این ۵ میلیون تومان هم به دست مدیران موج نمی رسد.

موج برای انجام بازی های خارج از خانه با مشکلات مالی روبرو است و مشخص نیست در صورت این دست و آن دست کردنها بتواند لیگ را به پایان برساند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *