امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

امید گناوه جشن صعود گرفت / کار ایرانجوان به بازی آخر کشیده شد + تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : در روز دوم مسابقات نوجوانان زیر گروه کشور که به میزبانی بوشهر در حال برگزاری است هر دو نماینده استان با پیروزی دیدارهای خود را به اتمام رساندند. با این پیروزی ها یکی صعود کرد و دیگری امیدوار به صعود شد، امید با برتری پر گل جشن صعود گرفت و ایرانجوان دل خوش به بازی آینده خواهد بود.

در اولین مسابقه تیم های برنده روز نخست یعنی امید و گهر درود به مصاف یکدیگر رفتند، در لحظات ابتدایی مسابقه امیر حسین موسوی خیلی زود امید را به گل رساند اما این گل از سوی درودی ها پاسخ داده شد تا کار به تساوی کشیده شود. بعد از این گل بهادر عربزاده کاپیتان امید از روی نقطه پنالتی تیمش را به گل رساند. بازیکنان امید که با انگیزه بدنبال صعود بودند توسط مدافع پیش تاخته خود حسام تراکمه به گل سوم هم رسیدند تا با خیالی آسوده به رختکن بروند. با شروع مسابقه در نیمه دوم امید که در خط حمله پرتوان نشان می داد موفق شد توسط محمد امین حسینی به چهارمین گل خود برسد. گهری ها که به دنبال کم کرد اختلاف بودند اکثر توپ و میدان را در اختیار داشتند موفق شدند گل دوم خود را هم به ثمر برساندند. آنها موقعیت های دیگری هم داشتند که واکنش های مختاری مانع گلزنی آنها شد تا امید گناوه با یک بازی کاملا برتر حریف خود را زمین گیر کند و اولین تیم صعود کننده به دور بعد باشد.

در دومین مسابقه هم ایرانجوان و ستارگان شیراز بازنده های روز نخست به مصاف یکدیگر رفتند. هر دو تیم در این دیدار بدنبال پیروزی بودند تا در روز پایانی امیدوار به صعود باشند ابتدا تیم ستارگان موفق به گلزنی شدند اما خطا بر روی اسماعیلی باعث شد تا قاضی این دیدار نقطه پنالتی را به سود میزبان نشان دهد. یزدان دهبان موفق شد از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی به کشاند تا دو تیم با همین نتیجه راهی رختکن شودند. در نیمه دوم هم حسین ساربانی مهاجم ایرانجوان گل دوم را برای این تیم به ثمر رساند تا میزبان بازی باخته را با پیروزی عوض کند. ایرانجوان در این دیدار موقعیت های گلزنی فراوانی داشت ولی نتوانست از این فرصت ها استفاده کند. ایرانجوان اگر در این دیدار با اختلاف دو گل به پیروزی رسیده بود در دیدار پایانی تنها به یک امتیاز نیاز داشت.

تیم های حاضر در مسابقات روز شنبه استراحت خواهند کرد و روز یکشنبه بازی های پایانی را انجام خواهند داد. امید گناوه به مصاف ستارگان شیراز می رود و از بین تیم های ایرانجوان و گهر درود دومین تیم صعود کننده هم مشخص می شود.

نوجوانان-مناطق-کشور گهر-.-ستارگان گهردرود.ستارگان-شیراز ستارگان-شیراز-.کاپیتان-نوجوانان-درودهنردیده.اسماعیلی مهدی-پور ملاح علیرضا-مختاریفروزش.ساربانی فرهادی زاهدی-..-آل-خمیس ساربانیصفری بهادر-عربزادهآل-خمیس-.-دهبانخوشحالی-نوجوانان-امید

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *