امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

حواشی بازی شاهین شهرداری و پارس جنوبی از نگاه دوربین

یاران سبز _ محمد احمدزاده : جدال حساس دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و انرژی پارس جنوبی جم از هر حیث حائز اهمیت بود، رقابت نزدیک و تنگاتنگ دو تیم در جدول رده بندی تماشاگر زیادی را به ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر کشاند. استقبال پور شور هواداران شاهین خاطرات حضور این تیم در لیگ برتر را در ذهن متبادر می کرد.

خوشحالی-.-هواداران-.-شاهین تماشاگران-شاهین-شهرداری

مهدی پاشازاده در طول ۹۰ دقیقه کنار زمین ایستاد و با شور حرارت خاصی بازیکنان خود را راهنمایی می کرد تا در دقیقه ۳۶ در صحنه ای مشکوک جمی ها به گل تساوی رسیدند که پرچم کمک داور اول این دیدار به نشانه آفساید بالا رفت همین پرچم کافی بود تا پاشازاده به نشانه اعتراض با استارتی سریع خود را به کمک داور برساند و به تصمیم او معترض شود.

اعتراض-پاشازاده.

جدال پژمان مالکی و اصغر نصیری هم زیبا بود، مالکی با سرعتی بالا بارها از سمت راست فرار کرد اما هوشیاری نصیری اجازه خود نمایی به مالکی را نمی داد . پاشازاده که خود در خط دفاعی یکی از بهترین ها بود حال تیمش هم در خط دفاع پر قدرت و با نظم نشان می دهد.

نصیری..پژمان-مالکی

پاشازاده که دوست نداشت داربی استان بوسهر را واگذار کند بعد از اینکه علی اکبرخواه گل تساوی را در لحظات پایانی نیمه نخست به ثمر رساند اینگه خوشحالی کرد.

خوشحالی-.-پاشازاده

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *