امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

زور موج به ملوان بندر گز هم نرسید+تصویر

یاران سبز-مرتضی خضری: در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور موج باز هم در گناوه مغلوب شد. این تیم که هفته گذشته در اصفهان موفق به شکست  ۴ بر ۳ نماینده این شهر شده بود در مقابل ملوان بندر گز در وقت معمول و اضافی ۴ بر ۴ مساوی شد و در ضربات پنالتی هم ۳ بر ۱ مغلوب شد.

در این دیدار موج شروع بسیار خوبی داشت و با گل هم همراه شد. ضربه آغاز باز مطور بعد از برخورد با مدافعین ملوان به مهرداد گاوداری رسید که مدافع حریف با خطا این بازیکن را متوقف کرد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد که این ضربه را گاوداری به گل تبدیل کرد. در ادامه سید مهدی حسینی حقیقی دو بار در مصاف تک به تک نتوانست موج را صاحب گل دوم کند و در ادامه نیمه نخست نماینده گناوه توسط محمد امین صیادی به پنالتی دوم هم رسید که ضربه صیادی راهی به گل نیافت. در این نیمه هر چند ملوان موقعیتی نداشت ولی از تنها موقعین نصف و نیمه خود به گل رسید؛ چرخش و ضربه زیبای سید محمد سادات فرنگی این بازی را در نیمه نخست برابر کرد. در نیمه دوم حرکت تیمی موج منجر به یکی از گل های بیاد ماندنی این تیم شد؛ حرکت امیر جامعی و ضربه پرقدرت جعفر غلامی برای بار دوم موج را پیش انداخت که این گل هم با ضربه بهزاد عرب جز پاسخ داده شد. در وقت پایانی عرب جز برای اولین بار در این دیدار ملوان را پیش انداخت که این گل هم با ضربات امیر جامعی و حبیب سرداری پاسخ داده شد اما در لحظات پایانی ضربه محمد درزی بار دیگر بازی را به مساوی کشاند. در وقت اضافه هم دو تیم نتوانستند کاری از پیش ببرند و برای تنها امتیاز باقی مانده این دیدار به سراغ ضربات پنالتی رفتند که ابتدا ضربه حبیب سرداری گل شد ولی ضربه جعفر غلامی از بالای تیرک افقی به بیرون رفت تا موج از این دیدار به امتیاز نرسد.

در حاشیه:

قبل از آغاز بازی هر چه کردند نتوانستند سرود جمهوری اسلامی را در میان موسیقی محلی بیابند تا جایی که بازیکنان شروع به خواندن سرود جمهوری اسلامی کردند.

ملوان-بندر-گز ملوان-بندر-گز.موج-گناوه.. ملوان-بندر-گز.موج-گناوه موج.ملوان.لیگ-برتر-فوتبال-ساحلی موج-گناوه.ملوان-بندر-گز مهدی-تبیانیان مهرداد-گاوداری

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *