امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

شطرنج آزاد در گناوه و استقبال خوب

یاران سبز_ مرتضی خضری: هیات شطرنج گناوه یکی از بهترین مسابقات شطرنج آزاد خود را انجام داد. هیات شطرنج گناوه با جام مبعث یکی از مسابقات تاریخی خود را در سالن ورزشی هنرستان هاجر برگزار کرد. در این مسابقات ۹۶ شطرنج باز از استانهای فارس، خوزستان، کهگلویه و بویراحمد و بوشهر حضور داشتند که مسابقات در نه دور به روش سویسی برگزار شد. در این مسابقات سید افشین دانش پرور از استان خوزستان با درجه بین المللی ۲۰۴۴ عنوان نخست را به دست آورد.

مسن ترین بازیکن شرکت کننده در این مسابقات هم حسین اردشیرپور از بوشهر بود. اردشیر پور در کارنامه خود قهرمانی پیشکسوتان کشور را هم دارد.

امیر حسین احمدی و نویسا گودرزی هم بازیکنان زیر ده و دوازده سالی بودند که عنوان قهرمانی را به دست آوردند.

مراسم پایانی این مسابقات با حضور سید علی پاک نژاد فرماندار گناوه ، مسعود شیرافکن بخشدار ریگ ، کاظم فتحی عضو شورای شهر گناوه و رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه برگزار شد.

اکبر احمدی رئیس هیات شطرنج گناوه در این زمینه گفت: قصد داریم شطرنج را از اتاق شطرنج بیرون کنیم و به همین دلیل هم به دنبال مسابقات مختلف هستیم که این مسابقات اولین دوره آن بود که با استقبال بسیار خوبی هم همراه شد.

سرداور این مسابقات سامان آرمند از بوشهر بود و مختار فخری هم سرپرستی مسابقات را به عهده داشت. منیژه هاشم پور و ناهید غلامی هم به عنوان داور در این مسابقات حضور داشتند.

در این مراسم از یحیی عظیمی و مختار فخری دو پیشکسوت شطرنج گناوه هم تقدیر به عمل آمد.سید-افشین-دانش-پور مسابقات-شطرنج-گناوه شطرنج

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *