امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

کلاس مربیگری درجه دو و سه والیبال بانوان در گناوه

یاران سبز- مرتضی خضری: پیام والیبال گناوه برای رشد را سال گذشته ورزش گناوه دریافت کرد. حضور هوشمندانه و پر تلاش دو جوان در والیبال گناوه بوی خوب روزهایی را می دهد که یک بار در سالهای دور استشمام شده بود. محمد حسین خسروانی رئیس هیات والیبال گناوه که هم اکنون در کلاس آموزشی مربیان والیبال ساحلی کشور در انزلی است با رایزنی های فراوان مجوز برپایی کلاس مربیگری والیبال بانوان را برای گناوه گرفت. رسول حیاتی دبیر هیات والیبال گناوه هم برای برگزاری این کلاس مدرسین زبده فدراسیون را به گناوه آورد تا همزمان کلاس مربیگری درجه دو و سه والیبال را در گناوه برگزار کند. کلاس مربیگری درجه سه زیر نظر یزدان فر در سالن نفت برگزار شد و مسئولیت کلاس درجه دو هم به عهده خدیجه نامدار و ملیحه عباس پور بود. در پایان این کلاس خدیجه نامدار مدرس فدراسیون والیبال گفت: سعی کردیم به بهترین شکل ممکن آموزش ها را انتقال بدهیم که عمده دلیل آن امکانات خوبی بود که هیات والیبال گناوه تدارک دید و یکی از کلاسهای باکیفیت والیبال برگزار شد.

معصومه منظم مسئول والیبال بانوان گناوه هم گفت: برای رشد بهتر والیبال بانوان راهی جز فراگرفتن آموزش نداریم و به همین دلیل هم کلاس درجه سه و دو را با هم برگزار کردیم تا از نظر مربی به سطح دلخواه برسیم.

رسول حیاتی در غیاب خسروانی تمامی مسئولیت های هر دو کلاس را به عهده داشت، حیاتی در روز پایانی این کلاس گفت: رایزنی های مختلفی انجام شد تا این کلاس برگزار شود. هیات والیبال استان و گناوه به صورت مداوم با فدراسیون در تماس بودند و حتی آقای خسروانی به فدراسیون رفت تا مجوز این کلاس را بگیرد. این کلاس برای اولین بار است در استان برگزار می شود و با توجه به استقبال خوبی که از این کلاس ها صورت گرفت در انتظار حرکت جدی والیبال بانوان هستیم. دبیر هیات والیبال گناوه در ادامه اظهار داشت: هدفی را دنبال می کنیم که رشد والیبال گناوه را به دنبال دارد برای رسیدن به این هدف ابتدا باید مربیانی را آموزش بدهیم که با علم روز آشنا شده باشند و به همین دلیل هم این کلاسها را برگزار کردیم تا افق تازه ای در والیبال نمایان شود.کلاس-مربیگری-والیبال-بانوان-در-گناوه کلاس-والیبال-بانوان-در-گناوه والیبال-عباس-پور.-نامدار.حیاتی

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *