امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تقدیر از جوان برتر گناوه ، انگیزه ای برای آینده

یاران سبز- مرتضی خضری: بالاخره در گناوه هم روز جوان جشن گرفته شد، گر چه مانند همیشه سازهای مخالف هم کم و زیاد به گوش می رسید اما جوانان جوانی نکردند و روز جوان را به خوبی برگزار کردند. در مراسم روز جوان که در سالن خلیج فارس گناوه برگزار شد از جوانان برگزیده در ادارت و سمن ها تقدیر شد. در این مراسم ابتدا هادی برمکی با خیر مقدم و تعریفی از نگاه جامعه به جوان این مراسم را آغاز کرد. سپس حسین امیری بخشدار مرکزی که در واقع تنظیم کننده این برنامه هم بود هدف از برگزاری روز جوان را ایجاد انگیزه و عملیاتی کردت اهداف جوان عنوان کرد و از تمامی جوانانی که برای رشد و تعالی این شهر قدم برداشته اند قدردانی نمود. این برنامه بیش از هر چیز توانست انگیزه ای ایجاد کند تا جوانان برای رسیدن شهر و خود به روزهای خوب تلاش کنند.

این برنامه با اجرای رسول احمدی ادامه پیدا کرد و به دنبال آن اکبر مولایی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان آسیب شناسی های رفتاری جوان و تاثیر آن بر تمامی تحولات جامعه را مورد بررسی قرار داد.

نمایش نامه خوانی هم از دیگر برنامه های روز جوان بود؛ در این قسمت از برنامه نمایش پزشک نازنین اثر نیل سایمون توسط علی حجی و زلیخا شادابیان اجرا شد. اجرای زیبای فاریابی و به دنبال آن اجرای گروه «یزله» که مدیریت آن را حسین رئیسی به عهده دارد هم از برنامه های جذاب این شب بود. گروه «یزله» ترانه «گل بی منت بارون» را اجرا کرد.

این مراسم با همفکری جوانان فعال در سمن ها انجام شد که در کنار این جوانان حسین امیری بخشدار گناوه آن را مدیریت کرد. در پایان مراسم توزیع جوایز انجام شد؛ این مراسم با تقدیم لوح سپاس و تندیس روز جوان به احسان سعیدی آغاز شد. سعیدی فرزند سردار شهید سعیدی از قاریان برجسته قرآن می باشد و به دنبال آن از بنیاد شهید و امور ایثارگران محمد غلامی و محمد حیات داوودی نیز لوح و تندیس خود را دریافت کردند. در ورزش و جوانان آرش خسروی با مدالهای رنگارنگی که از مسابقات جهانی به دست آورد مورد تقدیر قرار گرفت و سپس اسحاق ذعاب وزنه بردار نوجوان گناوه ای لوح و تندیس خود را دریافت کرد. اداره آموزش و پرورش هم با معرفی دانش آموزان برتر در این مراسم شرکت کرد. آهو صلاحی، زهرا کاشانی و امین زارعی بهترینهای دانش آموزی بودند که مورد تقدیر قرار گرفتند. ارشاد اسلامی هم از مکان هایی است که جوانان زیادی در آن فعالیت هنری دارند و در این میان فعالیت و موفقیت مهران حیدری زاده، سید جواد حسینی و فاطمه محکمی بیش از دیگر هنرمندان به چشم آمد و این سه جوان به عنوان جوانان برتر شهرستان انتخاب شدند. محمد جواد عربزاده و روح اله چشم جهان در پایگاه های بسیج از فعال ترین های بسیج بودند و به همین دلیل هم سپاه پاسداران و بسیج این دو را به عنوان جوانان برتر انتخاب نمود البته فاطمه هاشم پور هم از فعالین بسیج بود که مورد تقدیر قرار گرفت.

از بخش بندر ریگ هم مهدی تنگستانی با کارنامه ای درخشان در کارهای سینمایی به عنوان جوان برتر انتخاب شد و همچنین مروارید رازقی و اسماعیل حیاتی هم از جوانان برتر ریگ بودند که تندیس روز جوان را دریافت کردند.

این مراسم را سازمانهای مردم نهاد پشتیبانی کردند. در این میان نقش انجمن یاوران طبیعت، کانون توسعه گناوه، کانون جوان ایده پرداز، انجمن معماری و انجمن شول سبز بیش از دیگر سمن ها به چشم می آمد.

حجت مردای که در امور سمن ها نقش تعیین کننده ای داشت از کسانی بود که در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت. هادی برمکی یکی از جوانان فعال گناوه به عنوان مشاور فرماندار و دبیر این برنامه تلاش زیادی جهت برگزاری انجام داد و  با دریافت لوح و تندیس روز جوان موردتقدیر قرار گرفت.

مصطفی خرمی، بهمن چپانی، شاهین جعفری، عباس خسروانی، حمید عشایری، مسعود اکبری، سجاد ابراهیمی، عباس حقیقی، مهدی خرم آبادی، نرجس عباسپور، پیمان اسفندیاری، خیری اسکندری، حسین غلامی، خلف خلفی، حسین کمالی و سید حسن موسوی از جوانانی بودند که سال پرتلاشی را پشت سر گذاشتند و در جشن روز جوان مورد تقدیر قرار گرفتند.

جشن-روز-جوان-در-گناوه روزجوان.حسین-امیری روز-جوان.هادی-برمکی روز-جوان-در-بندر-گناوه.. روز-جوان-در-بندر-گناوه. روز-جوان-در-بندر-گناوه روز-جوان-در-گناوهجشن-روز-جوان-.گروه-یزله روز-جوان.دکتر-مولایی روز-جوان.-سید-حسن-موسوی

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *