امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

آغاز نیم فصل دوم، اولین پیروزی موج در لیگ برتر فوتبال ساحلی

موج-گناوه.ملوان-بندر-گزیاران سبز_مرتضی خضری: نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در حالی آغاز شد که موج همچنان با بازیکنان نیم فصل نخست خود راه را می‌پیماید. این تیم در اولین بازی از نیم فصل دوم در ورزشگاه شهدای خلیج فارس گناوه میزبان شهرداری نبریز بود که این دیدار اولین سه امتیاز موج را در پی داشت. پیروزی ۶ بر ۵ موج در این دیدار این تیم را امیدوار به ماندن در لیگ کرد.

در این دیدار موج شروع خوبی نداشت و دروازه این تیم خیلی زود باز شد اما گل مهدی تندسر آرامش را بر فضای این تیم حاکم کرد و به دنبال آن جعفرغلامی دو بار دروازه حریف را باز کرد تا شرایط برای اولین سه امتیاز موج مهیا شود. در نیمه دوم مهردار گاوداری چهارمین گل موج را هم به ثمر رساند اما در این نیمه برتری با شهرداری بود و این تیم دو بار به گل رسید تا تایم پایانی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار شود. در دوازده دقیقه پایانی شهرداری باز هم به گل رسید. دو گل از بازیکنان این تیم موج را در آستانه اولین شکست از نیم فصل دوم قرار داد اما روز خوب مهدی تندسر که از همان ابتدای بازی آغاز شده بود هنوز به پایان نرسیده بود و این بازیکن با دو گل زیبا اولین پیروزی با سه امتیاز را برای موج هدیه کرد.

در لحظات پایانی این بازی اعلام یک ضربه پنالتی به سود شهرداری می‌رفت تا فضای ورزشگاه را متشنج کند ولی بازیکن شهرداری توپ را به آسمان کوبید تا خیال همه راحت شود.فوتبال-ساحلی.تندسر.کیانی

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *