امروز: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

در جام حذفی رمضان ساحل و پارسه راهی فینال شدند

یاران سبز_مرتضی خضری: جام حذفی مسابقات فوتسال جام رمضان یادواره یاران سبز فینالیست‌های خود را شناخت. در نیمه نهایی این مسابقات دو بازی انجام شد که تیم‌های ساحل جوان و پارسه راهی فینال شدند. در بازی نخست این شب ابتدا ساحل جوان رودرروی شهدا قرار گرفت که بازیکنان جوان ساحل موفق به شکست ۴ بر ۱ رقیب شدند. در دومین دیدار هم پارسه ۳ بر ۲ لوله پویا را شکست داد و حریف ساحل جوان در فینال شد.

ساحل که تیم بسیار جوانی‌ست با استفاده از دوندگی بی امان بازیکنانش به این پیروزی دست یافت. در این دیدار رضا هام  از روی دو ضربه ساحل را صاحب دو گل کرد. در ادامه امیر نعیم زاده و داریوش زارعی دو گل دیگر را هم برای این تیم به ثمر رساندند تا پیروزی این تیم قطعی شود. در لحظات پایانی بازی تیم شهدا با ضربه نوید ملک‌زاده به یک گل دست یافت. ملک‌زاده که در بین تماشاگران از محبوبیت خاصی برخوردار است با این گل فضای سالن نفت را بهم ریخت.

تیم شهدا با استفاده از چند بازیکنانی که از فوتبال فاصله گرفته اند در این مسابقات حاضر شد.

در بازی دوم پارسه یا ضربه ابوطالب اقدامی گل نخست این دیدار را دریافت کرد ولی به مرور بر بازی سوار شد و با دو گلی که مصطفی آذرنیا به ثمر رساند از حریف پیش افتاد. در ادامه این دیدار رضا قویه برای بار سوم پارسه را صاحب گل کرد بعد از این گل پارسه چند فرصت خوب را از دست داد اما در دو دقیقه مانده به پایان بازی حملات لوله پویا شدت یافت و بالاخره این تیم به یک ضربه پنالتی هم دست یافت که این ضربه را موسی حبیبی به دروازه بان حریف پاس داد. در ثانیه های پایانی لوله پویا توسط کرامت غلامی به گل دوم هم دست یافت ولی برای کسب نتیجه مساوی وقتی باقی نمانده بود.

سید روح اله موسوی مربی تاج، سید موسی فاطمی مربی ستاره طلایی و محمد حسین عباسی مربی بتون از بازیکنان شهدا بودند.

حرکات طنز نوید ملک‌زاده در درون زمین باعث شد تا این بازی پر تماشاگر باشد.

داریوش خضری مربی پارسه هر چند بر روی نیمکت عملکرد خوبی دارد ولی وقتی در دقایق پایانی به زمین رفت نتیجه خوبی برای پارسه نداشت.

پارسه و ساحل جوان فینال جام حذفی مسابرا برگزار خواهند کرد.

ساران-سبز_-پارسه یاران-سبز_ساحل-جوان یاران-سبز_شهدا یاران-سبز--لوله-پویا

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *