امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

نیکونژاد: اگر وضعیت این باشد باید قید دور برگشت را بزنیم

یاران سبز_مرتضی خضری: موج گناوه در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور نیم فصل نخست خود را به پایان رسانده است. این تیم در قعر جدول دست و پا میزند و در شرایط بحرانی‌ست، به همین منظور با حیدر نیکونژاد در مورد آینده موج در لیگ برتر صحبت کوتاهی انجام دادیم.

حیدر-نیکو-نژاد

نیکونژاد معتقد است اگر وضعیت این باشد باید قید دور برگشت را بزنیم. سرمربی موج اظهار داشت: در دور رفت با توجه به فرصتی که خودمان داشتیم و علاقمندان به تیم داشتند توانستیم مبلغی جمع کنیم و مسابقات را دست و پا شکسته انجام دهیم ولی برای دور برگشت نگرانیم. اگر از فرماندار، شهردار و رئیس اداره ورزش و جوانان کاری بر نمی‌آید بگویند کنار بکشید، کنار می‌کشیم اما یادتان باشد این فرصت تکرار نشدنی‌ست. سرمربی موج گناوه در لیگ برتر فوتبال ساحلی همچنان بیان کرد: ما در این فصل که نیمی از آن را پشت سر گذاشته ایم به شهرهای انزلی، یزد، آبادان، اصفهان، و تبریز رفتیه ایم و باید در نیم فصل دوم به شهرهای بندرگز، انزلی، ساری، یزد و اصفهان برویم این مسافرت‌ها هزینه دارد و باید از جانب مسئولین حرکتی انجام شود تا این تیم مجبور به انصراف نشود. چگونه است که من کارمند و سه کارمند دیگر می‌توانیم یک نیم فصل را هزینه کنیم اما این همه دستگاه دولتی و خصوصی که همه هم نسبت به ورزش مسئولیت دارند نمی‌توانند کمک کند.

نیکونژاد در ادامه گفت: برنامه داریم برای تقویت تیم از نظر فنی چند بازیکن جذب کنیم ولی منتظر پاسخ مسئولین برای کمک مالی هستیم. اگر بازیکنی در شهر فکر می‌کند می‌تواند از نظر فنی به تیم کمک کند ما آمادگی همکاری را داریم.

موج در دور رفت میزبان تیم‌های خزر رودسر انزلی، ملوان بندرگز، کاسپین ساری، برسام اردکان یزد، یاران مبارکه اصفهان و دریانوردان بوشهر بود و در دور برگشت هم باید میزبان تیم‌های گلساپوش یزد، لسمان مرواریدخزر انزلی، قوی سفید انزلی، شهید جهان‌نزادیان آبادان، تیران اصفهان، شهرداری تبریز باشد.

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *