امروز: ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

پارسه با اقتدار قهرمان جام حذفی رمضان یادواره یاران سبز شد

یاران سبز_مرتضی خضری: مسابقات فوتسال جام رمضان یادواره یاران سبز در جام حذفی قهرمان خود را شناخت. دیدار پایانی این مسابقات را دو تیم پارسه و ساحل جوان انجام دادند. ساحل جوان در این دیدار نتوانست در مقابل حملات پارسه مقاومت کند و با نتیجه ۶ بر صفر شکست را پذیرفت تا پارسه عنوان قهرمانی را در این مسابقات به دست آورد.

در این دیدار حسین نصیرزاده با تیم جوان خود در مقابل داریوش خضری و بازیکنان فوتبال دیده حرفی برای گفتن نداشت. در نیمه نخست ابتدا مصطفی آذرنیا بازیکن پرتلاش پارسه دروازه ساحل را باز کرد. در ادامه محمدرضا حسینی‌زاده دو گل دیگر هم به ثمر رساند تا ساحل به این نتیجه برسد که جام حذفی دور از دسترس است. بازیکنان پارسه در این دیدار در خلق موقعیت و تصاحب توب از حریف برتر بودند. این تیم با گل‌های زاهد ارجمند، سلیمان کرامتی و صادق بزمه به کار خود پایان داد.

داریوش خضری که در دور حذفی با شکست در مقابل ضامن بتون از راهیابی به مسابقات دوره‌ای جا مانده بود حالا در انتظار بازی قهرمان حذفی و دوره‌ای مسابقات جام رمضان یادواره یاران سبز است.

حسین نصیرزاده امسال با دو تیم وارد مسابقات شد. در مسابقات دوره‌ای با شکست دو بر یک در مقابل اکباتان نتوانست از گروه خود صعود کند اما در حذفی با تیمی بسیار جوان به فینال راه یافت. رضا غلامپور در ساحل جوان بازی‌های خوبی انجام داد. در پارسه هم مصطفی آذرنیا در خدمت تیمش بود.

یاران-سبز-حسین-نصیرزاده یاران-سبز-داریوش-خضری

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.