امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

آغاز فوتبال جوانان گناوه و ظهور چهره‌های تازه

یاران سبز _ محمد احمدزاده: مسابقات فوتبال جوانان باشگاه های گناوه آغاز شد. این مسابقات ابتدا با حضور تیم‌های ایرانجوان، امید، شاهین، سپاهان، وحدت و موج قرعه کشی شد اما با انصراف ایرانجوان تعداد تیم‌های حاضر در این مسابقات به عدد پنج رسید.

در دیدار افتتاحیه امید و موج به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه ۶ بر صفر به سود امید به اتمام رسید. در دومین دیدار هم وحدت و سپاهان به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ دست یافتند.

امید با نفراتی وارد زمین شد که ترکیب اصلی این تیم را در رقابت‌های نوجوانان تشکیل می‌دهند. این تیم بیشتر به فکر محک بازیکنانی‌ست که قرار است در رقابت‌های کشوری به میدان بروند. حضور چندین بازیکن غیر بومی اما فوتبال بلد در ترکیب امید این تیم را به یک مدعی تبدیل کرده است. گل‌های امید را در این دیدار ابراهیم فروزش(۲گل)، حسین علی زاده(۲گل)، علی شفیعی و جواد جوکاربه ثمر رساندند. در این دیدار بهترین فرصت موج از روی نقطه پنالتی به دست آمد که این فرصت را احمد رضا منصوری از دست داد.

در نیمه اول سپاهان تیم برتر میدان بود و با گل حمید یوسفی پیروز به رختکن رفت ولی در نیمه دوم بازی خوب سید علی سجادی نیا و دو گل رضا حیدری لیراوی وحدت را پیش انداخت اما در آخرین دقایق بازی سینا عبدشیخی بازی را مساوی کرد. حمید یوسفی بازیکن برتر سپاهان در این دیدار بود..

در تیم امید ابراهیم فروزش در دفاع چپ و طهماسبی سنگربان این تیم از بهترین‌های میدان بودند.

موج که چند سالی‌ست فعالیت خود را در فوتبال ساحلی خلاصه کرده است امسال با بازیکنان ساحلی خود پا به مسابقات جوانان گذاشت. وحدت-گناوه موج-گناوه سپاهان-گناوه امید-گناوه

پست های مرتبط

۲ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *