امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

با درخشش رزمی‌کاران گناوه، سوپرکنتاکت قهرمان استان شد

یاران سبز_ مرتضی خضری: در بیست و پنجمین دوره مسابقات رزمی سبک سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ استان بوشهر عنوان قهرمانی به گناوه رسید. مسابقات رزمی سبک سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ استان بوشهر به میزبانی گناوه در سالن رزمی برگزار شد که تیم گناوه بالاتر از بوشهر و خارگ قرار گرفت. این مسابقات در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد و قهرمانان اوزان مختلف مجوز حضور در مسابقات کشوری را به دست آوردند.

در رده سنی نوجوانان اوج این مسابقات در وزن ۴۰- کیلوگرم بود. در این وزن محمدعلی حسنی به دیدار حسن عزیزی رفت که حرکات خوب حسنی منجر به کسب عنوان نخست برای این ورزشکار شد. در رده سنی جوانان افشین نظری فایتر بوشهری در وزن ۷۵- کیلوگرم بهترین عملکرد را داشت و در فینال هم موفق شد سید محمد جواد موسوی از گناوه را مغلوب کند.

در رده سنی بزرگسالان دیدار مسعود قنواتی از گناوه و سعد محمودزاده از جم در وزن ۶۵- کیلوگرم دیدنی بود. در این دیدار میدل کیک های چپ و ضربات متوالی دست تعیین کننده نتیجه بود که با رای داوران بازی نزدیک این دو ورزشکار هم به سود قنواتی به پایان رسید.

در حاشیه:

رستم آشنا دبیر هیات رزمی استان نه در ابتدا بود و نه در انتها، آشنا در تمامی مسابقات به عنوان ناظر حضور دارد و بنظر می‌رسد تنها ناظر استان در رزمی‌ست در حالی که خالد خلیلی یکی از رزمی‌کاران برجسته گناوه که در حال حاضر رئیس هیات رزمی گناوه می‌باشد می‌تواند به عنوان ناظر مسابقات را رصد کند.

باز هم شاهد حضور مربیانی بودیم که به عملکرد ضعیف شاگردان خود با تمسخر نگاه می‌کردند. بعضی از مربیان در مقابل از دست دادن امتیاز و نوع مبارزه شاگرد خود تنها با صدای خنده فایتر را همراهی می‌کرند.

دیدار مصطفی امیری از گناوه و سینا جوکار از بوشهر هم از بازی‌های حساس این مسابقات بود که این دیدار به سود امیری به پایان رسید. در این دیدار داوران قضاوت خوبی نداشتند و این بازی می‌توانست به راند سوم یا طلایی هم کشیده شود. امیری هر چند در راند نخست عملکرد خوبی داشت ولی در راند دوم مغلوب حرکات جوکار بود.

سید مرتضی صدرالدینی مسئول سبک سوپر کنتاکت کیک بوکسینگ گناوه در پایان این مسابقات گفت: از کلیه داورانی که برای برگزاری مسابقات همکاری کردند تشکر می‌کنم؛ بدون همکاری داوران در سبک‌های مختلف امکان برگزاری مسابقات وجود ندارد. برای برگزاری مسابقات هم دوستان زیادی همکاری کردند که از همه تشکر می‌کنم.سوپر-کنتاکت-گناوه

رزمی.-.. رزمی.-. رزمی-.. رزمی--. رزمی رزمی.سوپرکنتاکت-بوشهر سوپر-کنتاکت-خارگ

 

پست های مرتبط

۲ نظر

  1. رضاامیری . گناوه

    سلام آقای خضری دست شما درد نکنه انشاءالله که همیشه سالم و سرحال باشید لطفا اگر میشه همه عکسهای رزمی سوپرکنتاک جمعه مورخ ۹۵/۵/۲۹ را در سایت بگذارید . با تشکر فراوان

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *