امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

آب‌پخش در یک رقابت سخت همه را جا گذاشت

یاران سبز_ مرتضی خضری: مسابقات مینی‌والیبال نونهال دختر، قهرمانی استان بوشهر با میزبانی گناوه انجام شد. در این مسابقات شش تیم گناوه «الف» و «ب»، شاهین بوشهر، آب‌پخش و برازجان «الف» و «ب» در سالن مدیریت بحران گناوه به رقابت پرداختند. رقابت سخت و فشرده سه تیم آب‌پخش، بوشهر و گناوه باعث شد تا سه تیم در امتیاز برابر شوند. برای مشخص شدن قهرمان این مسابقات کار به پوئن شماری کشیده شد که آب‌پخش تنها با اختلاف یک پوئن بوشهر را جا گذاشت و عنوان قهرمانی را به دست آورد. گناوه هم در جای سوم قرار گرفت. در تیم آب‌پخش فاطمه خادمی بهترین عملکرد را داشت. در میان بازیکنان شاهین بوشهر هم مرضیه افضل‌نیا بهتر از دیگران عمل کرد. فاطمه پیران در تیم گناوه یک سروگردن بالاتر از دیگر بازیکنان بود.

عذرا تماری هدایت تیم آب‌پخش را به عهده داشت و محبوبه غلامی و معصومه طاهری هم هدایت تیم‌های بوشهر و گناوه را به عهده داشتند.

جدیجه دشتی مسول برگزاری این مسابقات بود.

مراسم اهدا جوایز این مسابقات هم با حضور رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان، محمد حسین خسروانی رئیس هیات والیبال گناوه و رسول حیاتی دبیر هیات والیبال انجام شد.والیبال-بانوان.. مینی-والیبال.آب‌پخش والیبال-نونهالان فاطمه-خادمی.آب‌پخش مرضیه-افضل‌نیا.شاهین-بوشهر فاطمه-پیران..گناوه

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *