امروز: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

امید جنگید تا شاهین روی سکو جشن بگیرد

یاران سبز_مرتضی خضری:مسابقات فوتبال جوانان گناوه با قهرمانی شاهین به پایان رسید. در این مسابقات پنج تیم شاهین، وحدت، امید، سپاهان و موج حضور داشتند. در دیدار پایانی این مسابقات دو تیم امید و وحدت به دیدار هم رفتند. دیدار حساسی که نتیجه آن قهرمان مسابقات را معرفی می‌کرد. وحدت تنها در صورت پیروزی می‌توانست عنوان نخست را به دست آورد نتیجه‌ای که در پایان نود دقیقه حاصل نشد تا این تیم با عنوان نائب قهرمانی پرونده خود را ببندد.

حاصل نبرد شاگردان سلیمان نظرپور در وحدت و حامد آگه در امید نتیجه بدون گل بود. این نتیجه موقعیت دو تیم را در جدول بدون تغییر گذاشت. در این دیدار ابراهیم یوسفی سنگربان امید یکی از بازیکنان برتر میدان بود. با این نتیجه بازیکنان شاهین که بر روی سکو شاهد دیدار پایانی بودند جشن قهرمانی گرفتند.

در حاشیه:

فوتبال جوانان گناوه امسال چنگی به دل نزد و از بازیکنان تاثیرگذار خبری نبود.

امید با تیم نوجوانان خود که ترکیبی از بهترین‌های استان است در مسابقات حضور داشت.

مراسم توزیع جوایز این مسابقات با حضور محمود شهبازی و کاظم فتحی رئیس و عضو کمیسیون ورزش شورای شهر گناوه، منوچهر امیری رئیس هیات فوتبال گناوه و نادر جعفری‌منفرد، حیدر نیکونژاد و حسین عبدالهی از مربیان باتجربه فوتبال گناوه انجام شد.

خطایی که احمد زیارتی کمک اول خلیفات در دقایق پایانی به سود وحدت گرفت مهمترین حادثه این بازی بود. این خطا گر چه در درون محوطه جریمه اتفاق افتاد ولی مشورت داور و کمک اول باعث شد تا هر دو از نقطه پنالتی چشم پوشی کنند.

سلیمان نظرپور با اعتراض‌های مکرر باعث شد تا داور در چند نوبت به وی تذکر بدهد.

امیر حسینی خط حمله وحدت که هر چهار گل خود را در دیدار با شاهین به ثمر رساند عنوان آقای گل مسابقات را به دست آورد.

صادق خضراب مربی شاهین که سال گذشته این تیم را به قهرمانی رسانده بود امسال هم موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

وحدت شاهین-گناوه امید

پست های مرتبط

1 نظر

  1. تماشاگر

    حق خوری توی ملا عام.احمدزیارتی جز کینه و ادعا چیزی بلد نیست.همه دیدن دومتر داخل بود ولی او بخاطر ترس و نداشتن جرات خطار رو گزاشت بیرون.خدا نمیبخشت احمد خان

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *