امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

هیات فوتبال تمام راه‌ها را برای کمک مالی به تیم‌های پایه رفته است

یاران سبز_ مرتضی خضری: فوتبال در رده‌های پایه فوتبالیست را ساخته و پرداخته می‌کند تا در لیگ‌های بالاتر آوازه‌اش به گوش برسد اما در استان بوشهر جایی که منابع نفت و گاز آن آب از لب و لوچه جهان سرازیر کرده است اشک خادمین ورزش این دیار را سرازیر کرده است. فوتبال پایه استان در حالی که صدای زنگ آغاز آن یک هفته قبل از آغاز مدارس قرار بود به صدا در بیایید از فرط نداری در حال فروپاشی‌ست. محمد-نجفی

به سراغ محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان رفتم تا حرف‌های مدیر فوتبال استان را در زمینه مشکلات مالی تیم‌ها بشنوم.

محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان که موضوع روز فوتبال استان یعنی مشکل مالی تیم‌های پایه را دنبال می کند در پاسخ به این سئوال که هیات فوتبال چه کمکی می‌تواند به تیم‌های زیر مجموعه خود انجام دهد، گفت: هیات فوتبال تمام راه‌ها را برای کمک مالی به تیم‌های پایه رفته است و اگر راهی مانده است پیشنهاد بدهید تا یا همراه شویم و یا هیات فوتبال اقدام کنیم. از تمام راه‌های رفته نتیجه‌ای نگرفته‌ایم، برگزاری فوتبال نیاز به هزینه دارد و ما با وجودی که شرایط تیم‌ها را درک می‌کنیم ولی مجبوریم که مقداری از هزینه‌ها را از تیم‌ها بگیریم تا مسابقات برگزار شود.

نجفی همچنین اظهار داشت: متولیان ورزش استان و مسولین ارشد استان در جریان مشکلات تیم‌های پایه قرار دارند و می‌دانند که عدم کمک مالی باعث می‌شود که تیم‌ها نتوانند فعالیت کنند اما هنوز نه به ما کمک شده است و نه به تیم‌های حاضر در لیگ‌های استانی و ما در انتظار تصمیم مسئولین ارشد استان هستیم.

نجفی در پاسخ به این سوال که شما در روز اول صدارت خود در هیات فوتبال وعده همکاری با تیم‌های پایه را دادید و حتی عنوان کردید که سعی در برگزاری رایگان مسابقات دارید ولی حالا شرایط به شکلی دیگر رقم خورده است، نیز بیان کرد: اگر راهی باقی مانده است که نرفته‌ایم حاضریم برویم ولی همه درها بسته است و کسی به فوتبال پایه توجه نمی‌کند البته هیات هزینه‌های فراوانی در برگزاری فستیوال مدارس فوتبال انجام داده است و این کمک است به فوتبال پایه اما اعتقاد داریم همچنان باید کمک شود.

وی در پایان گفت: شرایط تیم‌ها را درک می‌کنم ولی تیم‌ها هم باید شرایط هیات فوتبال را درک کنند. تیم‌ها همکاری کنند تا با همراهی اداره کل ورزش و جوانان و مدیران ارشد استان راه حل مناسبی به دست آید.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *