امروز: ۱۲ آذر ۱۴۰۱

استقلال بنه گز بی سر و صدا به صدر رسید/امید ناباورانه شکست خورد

یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته سوم لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان با انجام پنج بازی آغاز شد. در این هفته امیدگناوه بعد از طی دو هفته موفق در مقابل پتروشیمی جم خورموج ۲ بر ۱ مغلوب شد. استقلال بنه گز در ریگ همنام ریگی خود را یک بر صفر شکست دادد و صدرنشین لیگ شد. پرسپولیس دیلم دومین شکست خانگی را تجربه کرد و ۳ بر صفر نتیجه را به پرسپولیس بنه گز واگذار کرد. سپاهان خورموج هم در سیراف نماینده کنگان را ۳ بر ۱ شکست داد و بهترین نتیجه این هفته را هم سپاهان بوشهر در مقابل توحید بوالخیر به دست آورد. سپاهان ۵ بر صفر توحید را شکست داد.

امید گناوه  ۱   پتروشیمی جم خورموج  ۲

پتروشیمی جم خورموج که بیشتر در خورموج آن را با نام شاهین می‌شناسند بعد از دو شکست متوالی در مقابل استقلال ریگ و پرسپولیس نوین برازجان اینبار در خانه، امید گناوه را ۲ بر ۱ مغلوب کرد. امید این دیدار را با گل آغاز کرد؛ علی سوسرایی در همان دقایق اولیه از اشتباه خط دفاعی حریف استفاده کرد و امید را پیش انداخت تا شاگردان حسین عبدالهی در آستانه سومین برد متوالی خود قرار گیرند. اما در ادامه این تیم دچار افت شد تا جایی که نوید قائدی توانست گل مساوی میزبان را وارد دروازره امید کند. در نیمه دوم هم گر چه امید تیم برتر میدان بود ولی میزبان با گل محمد غریبی پیش افتاد. این نتیجه تا پایان پا بر جا ماند.

در این بازی احمد مهدوی فر دفاع میانی پتروشیمی بارها سد حملات امید شد و زمانی که  عظیم کشوری هم به میدان آمد در همین پست عملکرد خوبی داشت.

رضا اسماعیل پور هافبک چپ امید گناوه و علی سوسرایی خط حمله دونده این تیم تلاش زیادی انجام دادند تا امید برنده این بازی شود اما ره به جایی نبردند.

سپاهان بوشهر  ۵    توحید بوالخیر  صفر

توحید بوالخیر که امسال حال و هوای خوبی ندارد در سومین هفته شکست سنگینی را در مقابل سپاهان بوشهر پذیرفت. این دیدار با نتیجه ۵ بر صفر به اتمام رسید تا شاگردان احمد حسن ابراهیمی خطر را برای ادامه لیگ احساس کنند. در این دیدار رسول پولادی خیلی زود با حرکات خود مدافعان توحید را دچار اشتباه کرد؛ یک خطا از بیژن خلیلی در پشت محوطه جریمه توحید باعث شد تا هم جلیلی اخراج شود و هم ضربه کاظم ملک‌زاده تبدیل به گل شود. در ادامه این دیدار ملک‌زاده دومین گل سپاهان را هم به ثمر رساند تا مدافع راست سپاهان یکی از بهترین‌های این دیدار باشد. در نیمه دوم شاگردان مسیگر بر بازی مسلط بودند و با گل‌های علی جامعی، رسول پولادی و محمد مسیگر کار توحید را یکسره کردند.

سیراف کنگان ۱    سپاهان خورموج  ۳

سیراف که در هفته اول در خانه شکست سنگینی را متحمل شده بود در این هفته هم در خانه کاری از پیش نبرد و ۳ بر ۱ نتیجه را به سپاهان خورموج واگذار کرد. در این دیدار بازی با ضربات پنالتی آغاز شد، ابتدا جلیل شعرانی قاضی این دیدار نقطه پنالتی را به سود سپاهان نشان داد که این ضربه را حسن فقیهی به گل تبدیل کرد و دو دقیقه بعد یک ضربه پنالتی به سود سیراف اعلام شد که حمید حیدری سنگربان سپاهان ضربه  عقیل ربیعی را دفع کرد تا بهترین فرصت سیراف برای جبران از دست برود. در ادامه حرکات انفجاری بهنام علی‌پور و حسین آل بویه سپاهان خورموج را به گل‌های دوم و سوم هم رساند تا سیراف در آستانه دومین شکست خود قرار گیرد. سیرافی‌ها در همان نیمه اول یکی از گل‌ها را با ضربه عقیل ربیعی پاسخ دادند اما در نیمه دوم کاری از پیش نبردند تا دومین شکست خانگی این تیم ثبت شود.

حمید حیدری در درون دروازه سپاهان روز خوبی را پشت سر گذاشت البته نمی‌توان بازی خوب ال‌بویه و علیپور را هم نادیده گرفت.

استقلال بندر ریگ  صفر    استقلال بنه گز ۱

استقلال بنه گز در روزی که خوب دوید به سه امتیاز هم رسید. این تیم که تا هفته سوم به سه گل دست یافته است این بار هم با گل محمد محمدی موفق به شکست استقلال ریگ شد. در این دیدار آبی‌های بنه‌گز با دوندگی بی امان از تنها گل خود محافظت کردند. این تیم حتی با اخراج حمید بهادر هم دروازه خود را بسته نگه داشت تا صدرنشین لیگ شود.

استقلال بنه‌گز تیم سه گله مسابقات است که هر سه گل حاصل تیزهوشی محمد محمدی است.

پرسپولیس دیلم  صفر   پرسپولیس بنه گز  ۳

پرسپولیس دیلم هم مانند سیراف کنگان در خانه بد نتیجه می‌گیرد. این تیم که سال گذشته در خانه بهترین عملکرد را داشت در این فصل شرایط متفاوتی را تجربه می‌کند و دو بازی خانگی خود را به حریفان واگذار کرده است. پرسپولیس دیلم در هفته سوم میزبان پرسپولیس بنه‌گز بود که ۳ بر صفر مغلوب میهمان خود شد. حفظ توپ شاگردان پورحیدر در پرسپولیس بنه‌گز باعث شد تا میزبان توپ کشی را در دستور کار خود قرار دهد. در این بین حرکات مصطفی انصاری در میانه میدان بنه‌گز تاثیر زیادی بر روند بازی داشت و همین بازیکن موفق شد تنها گل نیمه نخست بازی را هم به ثمر برساند. در نیمه دوم هم خطای دروازه‌بان دیلم بر روی مصیب دشتی میهمان را به یک ضربه پنالتی رساند. اخراج دروازه‌بان دیلم در صحنه پیش آمده و ضربه محسن ربیعه کار را برای پرسپولیس دیلم سخت کرد و این تیم در ادامه گل سوم را هم با ضربه امید فولادی دریافت کرد.

%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%82%d9%84%d8%a7%d9%84-%d8%a8%d9%86%d8%af%d8%b1-%d8%b1%db%8c%da%af %d8%a7%d9%85%db%8c%d8%af-%da%af%d9%86%d8%a7%d9%88%d9%87 %d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%82%d9%84%d8%a7%d9%84-%d8%b1%db%8c%da%af-%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%af-%da%af%d9%86%d8%a7%d9%88%d9%87 %d8%ad%d8%b3%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%85%db%8c %d8%ae%d8%b6%d8%b1%db%8c-%d8%ae%d8%af%d8%b1%db%8c %d8%b9%d8%a7%d8%af%d9%84-%d8%ad%d8%b3%db%8c%d9%86%db%8c %d8%b9%d8%a8%d8%af%d8%a7%d9%84%d8%ae%d8%a7%d9%84%d9%82-%d9%85%d9%86%d8%b5%d9%88%d8%b1%db%8c %d9%82%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d9%84%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%88%db%8c

پست های مرتبط

۳ نظر

  1. حامد ایروانچی

    خیلی ممنون از گزارش بازی های هفتگی . من خارج از استان زندگی میکنم و خیلی پیگیر بازی های لیگ استان هستم و این زحمات شما ستودنی است . خواهش بنده اینه که لطفا تا پایان فصل به همین صورت محبت کنید و گزارش بازیها رو در سایت درج کنید . سپاس

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *