امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

پاس با ضد حمله پیروز شد/ پرسپولیس با حمله مغلوب شد + تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده: رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جوانان استان «برنا لیگ» به انجام چهار مسابقه در شهر های جم، گناوه، برازجان و خورموج هفته سوم خود را پشت سر گذاشت. در این هفته ایرانجوان خورموج با چهار گل شاهین دیلم را در هم کوبید، خیبر اهرم در گناوه با یک گل پرسپولیس را شکست داد، انرژی پارس جنوبی جم در روند پیروزی‌های خود با چهار گل امید اهرم را شکست داد و پاس گناوه هم در برازجان در یک بازی پر گل با نتیجه سه بر دو از سد پارس گذشت تا این هفته ۱۴ بار توپ از خط دروازه‌ها گذشته باشد.

ایرانجوان خورموج ۴ _ شاهین دیلم صفر

ایرانجوان خورموج بعد از یک تساوی و یک شکست در این هفته به اولین پیروزی خود رسید. شاگردان آستروتین شروع خوبی داشتند و در همان نیمه نخست سه بار موفق به گشودن دروازه شاهین دیلم شدند. حامد زارعی گل نخست این تیم را به ثمر رساند و در ادامه محمد جواد فقیه گل‌های دوم و سوم را برای ایرانجوانی‌ها به ثبت رساند. در نیمه دوم هم ایرانجوان تیم برتر میدان بود و موفق شد گل چهارم را توسط آرین غلامیان به ثمر برساند تا در روزی که بازی سختی در پیش نداشتند به سه امتیاز خانگی دست یابند.  محمد جواد فقیه هافبک چپ و مرتضی اسماعیلی‌پور هافبک میانی ایرانجوان خورموج از بهترین‌های این دیدار بودند.

انرژی پارس جنوبی جم ۴ _ امید اهرم صفر

انرژی پارس جنوبی جم در این هفته از امید اهرم پذیرایی می کرد. نماینده جم در ادامه پیروزی‌های پر گل خود اینبار موفق شد امید اهرم را با چهار گل در هم بکوبد. در نیمه نخست بازی پایاپایی دو تیم اجازه عبور توپ از خط دروازه‌ها را نداد. در این نیمه هر دو تیم موقعیت‌های داشتند اما توپی از خط دروازه‌ها نگذشت. در نیمه دوم با ورود علی ناطقی‌پور و محمد دلشگا، انرژی پارس جم چهره هجومی‌تری به خود گرفت. با ادامه حملات میزبان در دقیقه ۶۵ اشتباه هافبک امید اهرم باعث شد تا توپ به علی رئیسی مهاجم آماده‌ی این روزهای انرژی پارس جنوبی جم برسد که فرار این باریکن با خطای دروازه‌بان امید اهرم روبرو شد که دوار نقطه پنالتی رابه سود میزبان نشان داد. این ضربه را امیر حسین زارع به گل تبدیل کرد. بعد از این گل شیرازه امید اهرم از هم پاشید. سانتر محمد اسلوب با ضربه سر محمد دلشگا تبدیل به گل شد. در روزی که بازیکنان امید اهرم پر اشتباه ظاهر شدند این تیم تاوان سنگینی داد و دوبار دیگر هم دروازه خود را باز شده دید. علی رئیسی و علیرضا لاری گل‌های سوم و چهارم انرژی پارس جنوبی جم را به ثمر رساندند. با این پیروزی شاگردان فرخ سرشت به صدرنشینی خود ادامه دادند. امیر حسین زارع و محمد دلشگا از بهترین های جم در این دیدار بودند.

پارس برازجان ۲ _ پاس گناوه ۳

در ورزشگاه تختی برازجان پارس از تیم پاس گناوه پذیرایی می‌کرد. در نیمه نخست این دیدار بازیکنان پاس برنامه و تاکتیک خود را دفاع و ضد حمله قرار دادند؛ تاکتیکی که جواب داد و این تیم در نیمه نخست دو بر صفر پیروز شد. گل اول پاس از روی یک ضربه کرنر بدست آمد که زننده این گل پرهام بشکانی مدافع پیش تاخته این تیم بود. در ادامه هم در حالی که توپ و میدان در اختیار بازیکنان پارس بود توپ ربایی محمد امین حسینی و بغل پای این بازیکن منجر به گل دوم میهمان شد. در نیمه دوم بازیکنان پارس برای جبران نتیجه پا به زمین گذاشتند. بازی تهاجمی میزبان باعث شد تا در کمتر از ۵ دقیقه هر دو گل را جبران کنند. ابتدا علی فقی از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و سپس سعید خلیفه کار را به تساوی کشاند. در ده دقیقه پایانی بازیکنان پارس که دنبال گل برتری بودند ولی هوشیاری خط دفاعی پاس که در قلب آن حسین احمدی حضور داشت نگذاشت تا میزبان به گل برسد و در خط حمله هم فرصت شناسی محمد امین حسینی گل سوم میهمان را به دنبال داشت. فرشاد فیروزی در میانه میدان پارس یکی از بهترین‌های این دیدار بود در تیم پاس هم  علیرضا حیدری در میانه میدان و محمد امین حسینی در خط حمله بهترین عملکرد را داشتند.

پرسپولیس گناوه صفر _ خیبر اهرم یک

پرسپولیس گناوه در سومین هفته لیگ برتر جوانان استان میزبان خیبراهرم بود. نیمه نخست دو تیم بازی متعادلی انجام دادند اما وقتی خیبر از روی نقطه پنالتی توسط مجتبی غلامی حقیقی به گل رسید پرسپولیس میدان‌داری کرد. در خط حمله این تیم هر چند رضا جوریز عملکرد خوبی داشت اما ضربات آخر بازیکنان پرسپولیس یکی پس از دیگری به بیرون فرستاده شد تا میزبان از دومین دیدار خود هم به امتیاز نرسد.

%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3-%da%af%d9%86%d8%a7%d9%88%d9%87 %d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86-%d8%ae%db%8c%d8%a8%d8%b1-%d8%a7%d9%87%d8%b1%d9%85

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *