امروز: ۲۴ تیر ۱۴۰۳

دفاع منظم، حمله‌‌های سریع و پیروزی خارج از خانه

یاران سبز _ محمد احمدزاده : رقابت‌های لیگ برتر جوانان کشور با انجام شش بازی در شهرهای آبادان، اصفهان، کرمان، درود، سیرجان و اهواز هفته دهم خود را پشت سر گذاشت. در این هفته نفت آبادان با دو گل تراکتورسازی را شکست داد. فولاد با یک گل موفق شد در کرمان مس را شکست دهد. ذوب آهن اصفهان با دو گل البدر بندر کنگ را با شکست بدرقه کرد. گهر زاگرس درود در خانه با دو گل مغلوب سپاهان اصفهان شد. شاهین شهرداری بوشهر با یک گل، گل‌گهر سیرجان را شکست داد و نفت اهواز در خانه با سه گل مغلوب برق جدید شیراز شد.

شاهین شهرداری بوشهر در هفته دهم رقابت های لیگ برتر جوانان کشور در مجموعه ورزشی گل‌گهر سیرجان به مصاف حریف خود رفت. در نیمه نخست میزبان شروع خوبی داشت و مالک توپ و میدان بود اما هماهنگی خط دفاعی شاهین در این نیمه اجازه خود نمایی به مهاجمان گل گهر را نداد. در اواسط نیمه نخست امیر محمودی این فرصت را داشت که شاهین را به گل برساند اما این توپ با فاصله اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. در نیمه دوم با تغییراتی که مسعود احمدی سرمربی شاهین به وجود آورد روند بازی تغییر کرد، ورود خرم آبادی و علی ابراهیمی خیلی زود جواب داد. خرم آبادی با پاس خود فضا را برای ابراهیمی فراهم کرد که ضربه این بازیکن به تنها گل این بازی تبدیل شد.  بعد از این گل مشایخ در دهانه دروازه فرصت  داشت دومین گل شاهین را به ثمر برساند که این موقعیت هم از دست رفت. در روز خوب شاهینی‌ها علیرضا ابراهیمی می‌توانست خود و تیمش را به گل دوم هم برساند که واکنش خوب سنگربان سیرجانی اجازه ورود توپ به دروازه را نداد. در لحظات پایانی میزبان که دوست نداشت در این دیدار شکست بخورد فشار خود بر روی دروازه نماینده بوشهر را بیشتر کرد اما عملکرد خوب خط دفاعی شاهین که در قلب آن صادق غریبی و امیر حسین موسایی حضور داشتند اجازه نداد تا حمله‌وران میزبان راهی به دروازه بیابند. هوپناه هم در درون دروازه  شاهین روز خوبی داشت.

در حواشی:

متین کریم‌زاده در جناح چپ شاهین یکی از بهترین‌های شاهین بود.

صادق غریبی کاپیتان شاهین در این بازی همچون بازی‌های گذشته چهره شاخص تیمش بود. جنگندگی و تلاش این بازیکن در آخرین نقطه خط دفاعی شاهین یکی از علل نتایج دور از انتظار این تیم است. غریبی در چند هفته اخیر هر چه در توان داشت گذاشت تا خط دفاعی شاهین بیمه باشد.

سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان و شاهین شهرداری بوشهر کمترین گل خورده را در بین تیم‌های حاضر در مسابقات دارند.

بازیکنان گناوه‌ای شاهین در این دیدار عملکرد فوق العاده‌ای داشتند. امیر حسین موسوی بدلیل مصدومیت نتوانست هم تیمی‌های خود را در این دیدار همراهی کند اما امیر حسین موسایی بعد از چند هفته نیمکت نشینی به تریکب شاهین بازگشت، بازگشتی که با موفقیت هم همراه بود. موسایی در کنار صادق غریبی در آخرین نقطه خط دفاعی شاهین عملکرد خوبی داشت. علی خرم آبادی در هفته‌های گذشته با بازی‌های خوب خود در ترکیب ثابت شاهین قرار گرفته بود اما در این دیدار در بیست دقیقه پایانی پا به زمین گذاشت و نیامده پاس گل داد  تا حضور تاثیرگذاری در این مسابقه داشته باشد.

مسعود احمدی در پایان این بازی گفت: امکانات سیرجان فوق العاده بود و خوشحالم تیمی مثل گل گهر همچنین امکاناتی دارد واقعا باید تبریک گفت که همچین تشکیلات و ساختاری دارند و هر تیمی که به این شهر برای مسابقات می رود باید به فدارسیون و یا ناظر گزارش دهد که امکانات این شهر بسیار عالی است .

احمدی در خصوص دیدار آینده تیمش هم این چنین گفت: بازی بسیار مهم و با اهمیتی داریم و بازیکنان باید تمام تمرکز خود را بر روی این بازی بگذارند. این بازی از تمام بازی‌های ما مهمتر است.

شاهین شهرداری بوشهر در هفته یازدهم در بوشهر میزبان گهر درود زاگرس است.

شاهین شهرداری بوشهر با ۹ بازی و ۱۴ امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه ششم جدول قرار دارد.

%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86-%d8%b4%d8%a7%d9%87%db%8c%d9%86-%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%db%8c%d8%b1%d8%ac%d8%a7%d9%8611

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *