امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

شکست سنگین پرسپولیس گناوه در برازجان / پیروزی پاس در وقت های اضافی + تصویر

یاران سبز : محمد احمدزاده : رقابت های لیگ برتر جوانان استان با انجام پنج مسابقه هفته هشتم خود را به پایان رساند . در این هفته پارس برازجان با ۴ گل پرسپولیس گناوه را در هم کوبید . ایرانجوان خورموج ۳ بر ۲ انرژی پارس جنوبی جم را شکست داد . پاس گناوه با ۱ گل امید اهرم را شکست داد . پیروزی برازجان و شاهین دیلم تن به تساوی ۲ بر ۲ دادند و مجتمع گاز جم هم با ۱ گل خیبر اهرم را از پیش رو بر داشت .

پارس برازجان ۴ پرسپولیس گناوه ۰

در اولین مسابقه از هفته هشتم پارس در برازجان از تیم پرسپولیس گناوه پذیرایی می کرد در روزی که پرسپولیس گناوه سه بازیکن خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت متحمل شکست سنگینی شد . در نیمه نخست پارس از روی نقطه پنالتی توسط امین کشتکار به گل رسید . در نیمه دوم بازیکنان پارس بازی قابل قبولی را ارائه دادند و موفق شدند سه بار دیگر دروازه میهمان خود را باز کنند امین کشتکار و سعید خلیفه ( ۲ بار ) موفق به گشودن دروازه حریف خود شدند تا به یک پیروزی با ارزش خانگی برسند . در تیم پارس کشتکار در نوک خط حمله و سعید خلیفه در میانه میدان از بهترین ها بودند .

مجتمع گاز جم ۱ خیبر اهرم ۰

مجتمع گاز جم در برابر خیبر موفق شد با یک گل به سه امتیاز حساس برسد . در نیمه نخست هر دو تیم بازی برابری را از خود به نمایش گذاشتند و موقعیت های هم هر دو تیم داشتند تا در لحظات پایانی نیمه نخست علیرضا مرزبان از روی نقطه پنالتی مجتمع گاز را پیش انداخت . در نیمه دوم هم هر دو تیم بازی پایاپایی را انجام دادند ولی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا تک گل مرزبان سه امتیاز را در جم نگه دارد و فاصله امتیاز خود با تیم صدرنشین را به عدد دو برساند . امیر امیری و حسین بهادر از تیم مجتمع گاز جم در جناح چپ روز خوبی را پشت سر گذاشتند.

پیروزی برازجان ۲ شاهین دیلم ۲

در ورزشگاه تختی برازجان پیروزی میزبان شاهین دیلم بود. در نیمه نخست بازی برتر شاهین نسبت به میزبان دو گل به همراه داشت ابتدا علی آل کثیر از راه دور و با یک ضربه دقیق گل نخست را به ثمر رساند و سپس حیدر حیدری مهاجم گلزن شاهین گل دوم را برای نماینده دیلم به ثمر رساند . در نیمه دوم پیروزی برازجان برای جبران گل های خورده گام به میدان گذاشت و با تغییر سیستم بازی شکل هجومی تری به خود گرفتند و موفق شدند هر دو گل خورده را توسط کامران محمدی جبران کنند و کار را به تساوی بکشانند. دو تیم در نیمه دوم موقعیت های خوب گلزنی داشتند و اگر کمی دقت را چاشنی کار خود قرار می دادند می توانستند سه امتیاز را ازآن خود کنند. در تیم پیروزی برازجان محمد روان آور و علی برزگر از بهترین ها بودند . در تیم شاهین دیلم هم علی آل کثیر و حیدر حیدری در زمره بهترین ها بودند .

مجتبی پورفاطمی سرمربی شاهین دیلم بعد از این مسابقه گفت : جا دارد از میزبانی خوب برازجانی ها تشکر کنم اما یک نکته قابل تحمل نبود حضور یک فرد بر روی سکو و استفاده از الفاظ زشت و زننده و فحاشی های رکیک به داور و کمک او فضای ورزشگاه را مسموم کرده بود.استفاده از این الفاظ و فحاشی ها در رده سنی که ما کار میکنیم زیبنده نیست.

ایرانجوان خورموج ۳ انرژی پارس جنوبی جم ۲

در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر جوانان استان ایرانجوان از صدرنشین فعلی رقابت ها پذیرایی می کرد در نیمه نخست میهمان عملکرد بهتری داشت و موفق شد توسط میلاد تقیان و علی رئیسی به دو گل برسند و خیال خود را از یک سه امتیاز دیگر راحت کنند ، نیمه نخست با همین دو گل خاتمه یافت . اما در نیمه دوم میزبان عملکرد بهتری داشت و اکثر برنامه های خود را از سمت چپ طراحی کردند و سانتر های خوب آرین غلامیان از جناح چپ باعث شد تا سه بار دروازه انرژی پارس جنوبی جم باز شود و این تیم بازی برده را با باخت عوض کند تا اولین شکست انرژی پارس جنوبی جم رقم بخورد. برای ایرانجوان حامد زارعی ، مجتبی عبدالهی و محمد امین حیدری در این دیدار گلزنی کردند. آرین غلامیان در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

حمید فرخ سرشت سرمربی انرژی پارس جنوبی جم از فضای موجود در ورزشگاه خورموج ابراز گلایه گرد و گفت :  تماشاگران ایرانجوان که تعداد آنها اندک هم است با فحاشی زشت و رکیک بازیکنان ما را مورد خطاب قرار می دهند . یادمان باشد ما در رده سنی جوانان هستیم و قطعا اینگونه فحاشی از سوی تماشاگران برای بازیکنان جایز نیست . بازیکنان ما بعد از باخت با چشمان اشکبار زمین را ترک کردند ناراحتی آنها بخاطر شکست نبود بلکه بخاطر فحاشی که به آنها شده آن هم در رده سنی که هستند . این دومین سالی است که ما به خورموج می رویم و این اتفاقات رخ می دهد و امیدوارم فرهنگسازی در این شهر صورت گیرد.

پاس گناوه ۱ امید اهرم ۰

در ورزشگاه شهید سراجی پاس میزبان تیم رده سومی امید اهرم بود . در نیمه نخست ابتدا خطای بازیکنان پاس بر روی محمد پولادی باعث شد تا قاضی این دیدار نقطه پنالتی را بسود امید نشان دهد پولادی این فرصت را داشت تا تیمش را پیش بی اندازد اما با بی دقت این توپ را به بالای دروازه زد در ادامه  پاس مالک توپ و میدان بود و موقعیت های گلزنی هم داشت اما نتوانست از آنها به خوبی استفاده کند .

در نیمه دوم هر دو تیم فوتبال زیبا و قابل قبولی را انجام دادند و دروازبان ها هم نقش به سزایی داشتند در شروع نیمه دوم پاس بازی را بهتر آغاز کرد ضربه زیبای حمید یوسفی از کنار دروازه با فاصله اندک به بیرون رفت سپس محمد امین حسینی مهاجم تیز پای پاس هم می توانست تیمش را به گل برساند ولی واکنش دروازبان امید مانع گل شدن توپ شد در اواسط مسابقه امید توپ و میدان را از آن خود کرد در جدی ترین موقعیت محمد پولادی می توانست اشتباه خود در نیمه نخست و از دست دادن پنالتی را با یک تک به تک جبران کند که واکنش به موقع افراسیابی مانع فروپاشی دروازه پاس شد. امید اهرم که در هفته های گذشته در اوقات تلف شده پیروز میدان می شد در این دیدار در دقیقه ۹۲ دروازه خود را باز شده دید پاس دقیق حمید یوسفی و ضربه تمام کننده محمد امین حسینی پاس را در لحظات پایانی به گل رساند و این تیم را به یک سه امتیاز حساس خانگی رساند.

بازیکنان و اعضای کادر فنی امید اهرم قبل از شروع مسابقه با آوردن یک بنر که عکس بهروز فروتن منش بازیکن جوان تیم پاس بر روی آن حک شده بود برای این بازیکن آرزوی سلامتی و بهبودی کردند . فروتن منش هفته گذشته بر اثر سانحه تصادف به کما رفت که خوشبختانه بعد از عملی که بر روی او صورت گرفت حال این بازیکن رو به بهبودی است .

اعضای کادرفنی پاس بعد از این بازی از باشگاه امید اهرم و سرمربی این تیم حیدر گرامی تشکر کردند.

%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%a7%d8%b3-%da%af%d9%86%d8%a7%d9%88%d9%87 %d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%af-%d8%a7%d9%87%d8%b1%d9%85

پست های مرتبط

۳ نظر

 1. خورموج❤

  لطفا ب اقای فرخ سرشت بگید فکری برای تیم خودش کنه ن فرهنگ شهرای دیگه ک اینجوری سرشون نیاد بعدم بازیکناشون داشتن خنده میکردن وسط زمین و هیچ گونه بی احترامی به بازیکنا نشده .

  پاسخ
 2. خورموجی

  لطفا ب اقای فرخ سرشت بگید فکری برای تیم خودش کنه ن فرهنگ شهرای دیگه ک اینجوری سرشون نیاد بعدم بازیکناشون داشتن خنده میکردن وسط زمین و هیچ گونه بی احترامی به بازیکنا نشده .

  پاسخ
 3. خورموج

  جمی ها هر وقت به خورموج اومدن باباخت و مساوی رفتن حقم دارن دروغ سسرهم کنن داخل هر شهر هم بری بدتر از خورموج فحش میدن ولی چون اونجانتیجه میگیرن حرفی از فرهنگ نمیزنن همین خود جم بدتر از همه جاست

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *