امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

پارس هم حریف پارس نشد

یاران سبز_ مرتضی خضری: لیگ برتر نوجوانان استان با انجام چهار بازی از هفته پنجم هم گذشت. در این هفته تیم قدرتمند پارس جنوبی جم در برازجان ۴ بر صفر پارس برازجان را مغلوب کرد. سپاهان عالی‌شهر در یک بازی جنجالی و مملو از اعتراض در چغادک ۳ بر ۱ مجتمع گاز را شکست داد. مرصاد سنا خورموج در خانه ۴ بر ۲ نتیجه را به خلیج فارس پنبه ریز بوشهر واگذار کرد و استقلال بوشهر هم با نتیجه ۴ بر ۱ سپاهان گناوه را از پیش رو برداشت.

سپاهان عالی‌شهر  ۳    مجتمع جم  ۱

سپاهان عالی‌شهر که در این دوره از مسابقات به عنوان یک مدعی خود را نشان داده است در چهارمین بازی خود مجتمع گاز جم را مغلوب کرد تا همچنان به عنوان تعقیب کننده اصلی پارس جنوبی جم باشد. در این دیدار مجتمع گاز در نیمه نخست از شگرد بازی خود به گل رسید. امیر حسین مصطفوی این گل را به ثمر رساند. در نیمه دوم سپاهان فشار خود را بیشتر کرد و در این میان بازی خوب علی سلیمانی سپاهان را به گل رساند. سلیمانی در فاصله کمی دو گل زد که روی گل دوم کادرفنی مجتمع به شدت اعتراض داشتند و بازیکنان خود را به نشانه اعتراض از زمین بیرون کشیدند. توقف بازی هم تاثیری در روند بازی نداشت و سپاهان با ضربه محمد امین علی‌پور به گل سوم رسید تا سپاهان به سومین پیروزی خود هم دست یابد.

در مجتمع گاز جم مصطفی زارعی سنگربان این تیم بهترین عملکرد را داشت.

کیانی سرمربی مجتمع گاز جم از عملکرد داور ناراضی بود.

شجاعیان سرمربی سپاهان عالی‌شهر در پایان این بازی گفت: داور جوان بود و تحت تاثیر اعتراض‌های مکرر حریف قرار گرفت و دو گل ما را مردود کرد و به نظر من اخراج علی سلیمانی و مهدی اعتمادیان هم به دلیل اعتراض‌های حریف و تجربه کم داور بود.

مرصاد سنا خورموج   ۲  خلیج فارس پنبه ریز ۴

پنبه ریز در همان نیمه نخست نتیجه مطلوب را گرفت. این تیم گر چه در خانه حریف به میدان رفته بود اما با چهار گل امیر عباس بیابان راده(۲ گل)، مصطفی شنبدی و امیر محمد راجی پیروز به رختکن رفت. در این نیمه بازیکنان سنا چند فرصت خوب گلزنی را از دست دادند. در نیمه دوم شاگردان صفاییان با حرکات علی احمدی بازیکن ریزنقش خود به شرایط بهتری رسیدند و با گل‌های یاسین مهرافروز و علیرضا فقیه فاصله را کم کردند اما حاصل این دیدار چهارمین شکست میزبان بود.

امیر عباس بیابان زاده زننده دو گل خلیج فارس پنبه ریز بهترین بازیکن این دیدار بود گر چه نمی‌توان حرکات مصطفی شنبدی را هم نادیده گرفت.

استقلال بوشهر ۴   سپاهان گناوه  ۱

استقلال بوشهر در روزی که محمد حسین مهر سرحال بود به دومین پیروزی خود دست یافت. شاگردان مهدی حبشی در نیمه نخست با درخشش مهر دو بر صفر پیروز به رختکن رفتند. این بازیکن در نیمه دوم هم وقتی پا به توپ شد با خطا متوقف گردید که دوار نقطه پنالتی را برای این تیم نشان داد. ضربه پنالتی را مهر تبدیل به گل کرد تا آبی‌ها خیالشان از بابت سه امتیاز این دیدار راحت شود. در ادامه سپاهان گناوه تنها گل خود را به ثمر رساند که این گل هم در دقایق پایانی با ضربه محمد رضا زندی پاسخ داده شد.

مهدی حبشی سرمربی استقلال از قضاوت داور این بازی ناراضی بود.

پارس برازجان  صفر   پارس جنوبی جم  ۴

پارس برازجان هم در مقابل پارس جنوبی جم حرفی برای گفتن نداشت تا صدرنشین لیگ برتر نوجوانان استان همچنان بدون توقف به پیش برود. در ورزشگاه تختی برازجان شاگردان احدی نتوانستند در مقابل تاکتیک‌های حریف مقاومت کنند و نتیجه را به میهمان واگذار کردند.در این دیدار بهترین گلزن لیگ برتر نوجوانان استان که به‌نظر می‌رسد رکورد جدیدی در جدول گلزنان را در پایان فصل ثبت خواهد کرد باز هم گلزنی کرد. افتخاری تنها گل نیمه نخست را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این بازیکن با آغاز نیمه دوم تیمش را دو گله کرد و در ادامه با ورود مجتبی محرابی پارس جنوبی جم به گل سوم و چهارم هم دست یافت.

در این بازی خط دفاعی جم عملکرد خوبی داشت و اصغر هوشمند هم در میانه زمین پیروزی جم را طراحی کرد.

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *