امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

یکه تازی پارس جم در بالای جدول/ امیدواری ایرانجوان بوشهر

یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته چهارم لیگ برتر نوجوانان استان با سه پیروزی برای تیم‌های ایرانجوان بوشهر، پارس برازجان و پارس جنوبی جم همراه بود. در این هفته ایرانجوان بوشهر با پیروزی ۳ بر ۱ در مقابل خلیج فارس پنبه ریز شکست ناباورانه هفته گذشته خود را به فراموشی سپارد. پارس برازجان در جم مجتمع این شهر را ۴ بر ۲ شکست داد. پارس جنوبی همچنان بر روی نوار پیروزی‌ست. این تیم در این هفته استقلال بوشهر را ۳ بر ۱ مغلوب کرد و تنها مساوی این هفته هم مربوط به بازی سپاهان گناوه و مرصاد سنا خورموج بود. تساوی که اولین امتیاز مرصاد را به دنبال داشت.

ایرانجوان بوشهر   ۳    خلیج فارس پنبه ریز   ۱

نبرد دو تیم بوشهری در لیگ برتر نوجوانان استان دیدنی بود. ایرانجوان که در هفته گذشته در خانه نتیجه را به سپاهان گناوه واگذار کرده بود در این بازی قدر فرصت‌ها را دانست و به پیروزی رسید. حرکات زیبا و سه گل حمید زارعی اوج این بازی بود. تنها گل پنبه ریز را راجی به ثمر رساند.

شریفی سرمربی ایرانجوان بوشهر در پایان این بازی گفت: تعداد زیادی از بازیکنان ما با فضای لیگ ناآشنا هستند و همین موضوع کار ما را سخت کرده است و این لیگ را صرفا به امید ماندگاری ادامه می‌دهیم.

سپاهان گناوه  صفر     مرصاد سنا خورموج  صفر

مرصاد سنا که از سه بازی گذشته خود امتیازی به دست نیاورده بود و حتی در آخرین بازی خانگی خود با نتیجه ۱۱ بر صفر مغلوب پارس جم شده بود در گناوه اولین امتیاز خود را از سپاهانی گرفت که در بوشهر ایرانجوان را مغلوب کرده بود. این بازی در پایان نود دقیقه بدون گل به پایان رسید.

مجتمع جم ۲    پارس برازجان   ۴

پارس برازجان در جم بازی را خوب شروع کرد و به موقع هم گل زد. یک ضربه سر از علیرضا ماندگار گل اول این بازی را ثبت کرد و سپس حمیدرضا اکبری گل دوم میهمان را به ثمر رساند. مجتمع جم هم در این نیمه موفق به گلزنی شد. محمد مهدی علیزاده زننده تنها گل مجتمع در نیمه نخست بود.

با شروع نیمه دوم اکبری دومین گل خود و سومین گل پارس را هم به ثمر رساند. این گل پارس را امیدوار به پیروزی کرد و در ادامه هم رضا پاو گل چهارم پارس را در دقایق پایانی وارد دروازه میزبان کرد. در لحظات پایانی  امیر حسین مصطفوی گل دوم مجتمع را هم به ثمر رساند اما این گل هم نتوانست جمی‌ها را از شکست برهاند.

پارس جنوبی   ۳    استقلال بوشهر  ۱

پارس جنوبی جم همچنان بدون توقف به پیش می‌رود. تیم منسجم و با انگیزه فرشید بهاری در چهارمین بازی خود استقلال بوشهر را از پیش رو برداشت. در این دیدار باز هم حرکات همایون افتخاری بیش از هر چیزی به چشم می‌آمد. افتخاری در نیمه نخست وقتی با خطا در درون محوطه استقلال سرنگون شد یک ضربه پنالتی هم به جم رسید که این ضربه را افتخاری به گل اول بازی تبدیل کرد. در ادامه شاگردان مهدی حبشی بازی را در همان نیمه نخست مساوی کردند. در نیمه دوم باز هم افتخاری گلزنی کرد. ورود این بازیکن به محوطه جریمه استقلال و دریبل‌های کشنده وی باعث شد تا مدافعین و دروازه‌بان استقلال برای کنترل وی ناکام شوند و گل دوم پارس هم با ضربه این بازیکن شکل گیرد. در دقایق پایانی اصغر هوشمند گل سوم پارس را هم به ثمر رساند. بعد از این گل استقلال برای جبران حملاتی را تدارک دید ولی نتوانست کاری از پیش ببرد.

فرشید بهاری شناخت بسیار خوبی از توانایی بازیکنان خود دارد و همین موضوع دلیلی ست تا پارس بازی‌های خوبی انجام دهد.

 

 

 

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *