امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

جدول رده بندی لیگ برتر نوجوانان و شرایط تیم ها

یاران سبز_ مرتضی خضری: در پایان نیم فصل نخست لیگ برتر نوجوانان استان وضعیت تیم ها تا حدود زیادی مشخص شده است. در بالای جدول پارس جنوبی جم به لطف گلزنی های بدون وقفه همایون افتخاری و بازی هوشمندانه اصغر هوشمند در صدر جدول لیگ ایستاده است. فرشید بهاری تیم یک دست و فوتبال بلدی را روانه مسابقات کرده است. پارس جنوبی بدون تهدیدی جدی نیم فصل نخست را با هشت پیروزی و بدون مساوی و شکست پشت سر گذاشت.

در جای دوم لیگ سپاهان عالی شهر قرار دارد. شاگردان مجتبی شجاعیان هم بازی های خوبی انجام داده اند. در سپاهان بازیکنی بنام علی سلیمانی چهره شد. سلیمانی از بهترین های این لیگ است که در سه بازی پایانی سپاهان ۷ گل به ثمر رساند.

علی مراد احدی و پارس برازجان هم در این لیگ کارنامه قابل قبولی داشته اند. نماینده برازجان در مکان سوم لیگ جا خوش کرده است. در این تیم علیرضا ماندگار شرایط خوبی برای پیشرفت دارد.

ایرانجوان بوشهر از همان ابتدای لیگ با کمبود بازیکن روبرو بود ولی شریفی تیم خود را به میانه های جدول کشاند تا خیالش از بابت ماندن در لیگ راحت شود. در ایرانجوان حمید زارعی فاکتورهای لازم برای چهره شدن را دارد.

گر چه چند سالی نماینده آبی شهر بوشهر با صدر جدول لیگ نوجوانان خو کرده بود ولی با بروز مشکلات مالی این تیم هم از اریکه قدرت خارج شد. در این فصل مهدی حبشی کار سختی دارد. استقلال در نیمه پایینی جدول است.

سپاهان گناوه تنها تیمی ست که از شمال استان در لیگ برتر نوجوانان حضور دارد. اسکندر طاهری و شاگردانش تنها برای ماندن در لیگ تلاش می کنند. امین بخشی در خط حمله مهمترین عامل کسب ۷ امتیاز این تیم است.

خلیج فارس پنبه ریز که در آخرین لحظات به لیگ پیوست بازیکنان ناب خود را قبل از ورود به لیگ در اختیار شاهین بوشهر قرار داده بود و همین امر باعث شد تا این تیم قدرت لازم برای رقابت با دیگر تیم ها را نداشته باشد. شاگردان عباس قائم پناه هم برای ماندن در لیگ جنگ می کنند.

مجتمع گاز جم و مرصاد سنا کاندیدای اول سقوط از لیگ می باشند. ناصر صفاییان سرمربی مرصاد سنا که با خرید امتیاز ایرانجوان خورموج پا به این مسابقات گذاشت قدرت لازم برای رقابت با دیگر تیم ها را ندارد و کاندید اول سقوط است.

جدول رده بندی لیگ برتر نوجوانان استان هفته نهم

ردیف نام تیم بازی برد مساوی باخت گل‌زده خورده تفاضل امتیاز
۱ پارس جنوبی ۸ ۸ ۳۴ ۴ ۳۰+ ۲۴
۲ سپاهان عالی شهر ۸ ۶ ۱ ۱ ۲۷ ۷ ۲۰+ ۱۹
۳ پارس برازجان ۸ ۵ ۱ ۲ ۲۰ ۱۰ ۱۰+ ۱۶
۴ ایرانجوان بوشهر ۸ ۴ ۱ ۳ ۲۳ ۱۳ ۱۰+ ۱۳
۵ استقلال بوشهر ۸ ۴ ۱ ۳ ۱۸ ۱۴ ۴+ ۱۳
۶ سپاهان گناوه ۸ ۲ ۱ ۵ ۷ ۲۳ ۱۶- ۷
۷ خلیج فارس بوشهر ۷ ۲ ۵ ۹ ۱۹ ۱۰- ۶
۸ مجتمع پارس جم ۷ ۱ ۶ ۹ ۲۸ ۱۹- ۳
۹ مرصاد سنا خورموج ۸ ۱ ۷ ۸ ۳۷ ۲۹- ۱

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *