امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

قدرت سپاهان عالی شهر و انصراف مرصاد سنا/ پارس جنوبی یکه تاز لیگ

یاران سبز_ مرتضی خضری: لیگ برتر فوتبال نوجوانان استان وارد نیم فصل دوم خود شد. در اولین هفته از نیم فصل دوم ایرانجوان بوشهر در جم موفق به شکست ۴ بر صفر مجتمع گاز شد. مرصاد سنا قید بازی با سپاهان عالی شهر را زد تا سپاهان به سه امتیاز بدون دردسر دست یابد گر چه این ترفند می رود که نظم لیگ را به هم بزند اما برای تیم های ته جدولی به یکی از برنامه های خود تبدیل شده است. پارس برازجان در این هفته دو بر یک از سد استقلال بوشهر گذشت و پارس جنوبی هم به سختی توانست ۳ بر ۲ خلیج فارس پنبه ریز را مغلوب کند.

ایرانجوان بوشهر  ۴   مجتمع گاز جم  صفر

ایرانجوان بوشهر در جم کار سختی نداشت. این تیم در همان نیمه نخست به چهار گل دست یافت تا جایی که در نیمه دوم شریفی سه بازیکن کلیدی خود را تعویض کرد و بیشتر در فکر حفظ نتیجه بود. گل های ایرانجوان را حمید زارعی، محمد حسین غریبی، حسین زاهدپور و محمدرضا رادمنش به ثمر رساندند.

پارس جنوبی جم  ۳   خلیج فارس پنبه ریز بوشهر  ۲

پارس جنوبی باز هم با درخشش ستاره اول خود به سه امتیاز رسید. همایون افتخاری در روزی که پنبه ریز عالی ظاهر شد سه گل زد تا پارس همچنان بدون شکست و مساوی به پیش برود. در این دیدار ابتدا پارس با گل افتخاری پیش افتاد اما دو اشتباه از سنگربان پارس جنوبی باعث شد تا پنبه ریز با پیروزی ۲ بر ۱ به رختکن برود. مصطفی شنبدی و نصراله سرمرادی زننده گل های پنبه ریز بودند. در نیمه دوم محراب رستم با پاس های طلایی خود هنرنمایی کرد و افتخاری را دو بار دیگر در موقعیت گل قرار داد که بهترین گلزن لیگ هم قدر فرصت ها را به خوبی دانست و پارس را در دهمین بازی هم پیروز کرد.

خلیج فارس پنبه ریز هم در این دیدار با کمبود بازیکن روبرو بود به شکلی که یکی از بازیکنان این تیم به دلیل مصدومیت نتوانست با بازی ادامه دهد و نماینده بوشهر با ده نفر به بازی ادامه داد. مصطفی شنبدی بهترین بازیکن خلیج فارس پنبه ریز در این دیدار بود.

پارس برازجان  ۲   استقلال بوشهر  ۱

استقلال در حالی به برازجان رفت که کمبود بازیکن این تیم را آزار می داد. آبی های بوشهر در مقابل پارس عملکرد خوبی نداشتند. پارس هم با توجه به وضعیت خود در جدول به دنبال سه امتیاز بود که در نیمه دوم با درخشش علیرضا بحرانی نژاد به خواسته خود رسید. این تیم گر چه در نیمه نخست نتوانست گلی به ثمر برساند اما در نیمه دوم با دو گل علیرضا بحرانی نزاد و علیرضا شهریاری از میهمان خود پیش افتاد. تنها گل استقلال هم از روی یک ضربه ایستگاهی به دست آمد. این گل را حسین ماهینی به ثمر رساند.

 

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *