امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

ناکامی های خانگی و کابوسی به نام وقت تلف شده در دیلم

یاران سبز _ محمد احمدزاده : نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر جوانان استان با پیروزی میهمانان بر میزبانان آغاز شد.  تیم های ایرانجوان خورموج، پارس برازجان، مجتمع گاز جم در برابر میزبانان خود موفق به پیروزی شدند. پیروزی برازجان و پاس گناوه تن به تساوی بدون گل دادند و پرسپولیس گناوه هم در ورزشگاه شهید سراجی این شهر در حالی که یک بر صفر در مقابل پارس جنوبی جم عقب بود در همان نیمه نخست زمین را ترک کرد تا نتیجه این دیدار به رای کمیته انضباطی ربط داده شود.

خیبر اهرم صفر  ایرانجوان خورموج ۲

در اولین مسابقه از نیم فصل دوم ایرانجوان در اهرم به مصاف خیبر رفت. ایرانجوان روزهای خوبی را سپری می کند و چهارمین برد پیاپی خود را بدست آورد. در سوی دیگر میدان هم مصدومیت چند بازیکن خیبر از جمله گنجه که امید اول گلزنی خیبری هاست باعث شد تا نماینده اهرم نتایج خوبی کسب نکند. در نیمه نخست توپی از خط دروازه ها عبور نکرد اما در نیمه دوم شوت های از راه دور بازیکنان ایرانجوان کار ساز شد و این تیم توسط حامد زارعی و آرین غلامیان به گل رسید تا آستروتین و شاگردانش به یک پیروزی با ارزش خارج از خانه برسند.

در این دیدار امیر حسین حسینی سنگربان خیبر و لطفی سرمربی این تیم توسط قاضی میدان اخراج شدند.

شاهین دیلم صفر  مجتمع گاز جم یک

در ورزشگاه شهید بهشتی دیلم شاهین و مجتمع گاز جم به مصاف یکدیگر رفتند، نماینده دیلم علی رغم اینکه تیم فوتبال بلدی نشان داده است و حریفان را تحت فشار قرار می دهد اما همچنان در کسب امتیاز ناکام است. در مقابل شاهین، مجتمع قرار داشت تیمی که قدر فرصت ها را می داند و به همین دلیل هم تبدیل به یکی از مدعیان قهرمانی شده است. در بازی پربرخورد دو تیم صیداوی و شاگردانش مانند دیدارهای گذشته به خوبی از موقعیت های خود استفاده کردند و در وقت های تلف شده به گل رسیدند. شاهین دیلم که کابوسی به نام وقت های تلف شده را با خود دارد در این دیدار هم در دقیقه ۲+۹۰ دروازه خود را باز شده دید. این گل را محمد صالح اسماعیل زاده برای مجتمع به ثمر رساند.

فاطمی سرمربی شاهین دیلم در پایان بازی گفت: از تک تک بازیکنانم راضی هستم، آنها هر چه در توان دارند می گذارند تا امتیاز کامل را به دست بیاوردند اما در گلزنی مشکل داریم. با وجود اینکه بازی برتری هم نسبت به حریفان خود ارائه می دهیم ولی با بد شانسی رو به رو هستیم و این هم جزیی از فوتبال است.

امید اهرم صفر   پارس برازجان یک

امید اهرم در ورزشگاه شهدا این شهر میزبان پارس برازجان بود. امید شروع خوبی داشت و بازیکنان این تیم در چند نوبت دروازه پارس را تهدید کردند اما توپ از خط دروازه پارس نگذشت. در این میان محسن بازدار و شاگردانش هم نیم نگاهی به دروازه حریف داشتند. در نیمه دوم هم دو تیم بازی نزدیکی ارائه دادند در در دقیقه ۸۳ پاس خوب آرش خلیفه و فرار امین کشتکار از قلب خط دفاع امید باعث شد تا پارس به گل برسد. این گل بدون پاسخ ماند و سوت پایان این دیدار با حسرت بازیکنان امید اهرم همراه شد.

علیرضا حیدری بازیکن امید اهرم در دقیقه ۸۳ از زمین مسابقه اخراج شد. محمد پردل در آخرین نقطه خط دفاعی امید اهرم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت.

در تیم پارس آرش خلیفه در میانه میدان و امین کشتکار در نوک خط حمله از برترین های پارس بودند.

پیروزی برازجان صفر   پاس گناوه صفر

دو تیم میان جدولی پیروزی و پاس هم در برازجان به مصاف یکدیگر رفتند. در نیمه نخست هر دو تیم بازی نزدیکی را از خود به نمایش گذاشتند و بیشتر بازی در میانه میدان دنبال شد و دروازه دو تیم با خطر جدی مواجه نشد. در نیمه دوم میزبان تیم برتر و میدان بود و بیشتر توپ و میدان هم در اختیار داشت اما دوندگی یوسفی در میانه میدان اجازه خود نمایی به هافبک های پیروزی را نداد. خط دفاعی پاس در این دیدار به خوبی بال های سرعتی پیروزی یعنی عزیز صفری و مارگیر را مهار کرده بودند تا تلاش دو تیم در این دیدار بدون گل خاتمه یابد.

در تیم پاس حمید یوسفی در میانه به همراه خط دفاعی پاس عملکرد خوبی داشتند.

یوسف افراسیابی سنگربان پاسی ها در چندین صحنه با واکنش خود مانع فروپاشی دروازه تیمش شد.

اسماعیل عبادی پور قاضی این دیدار سومین بازی پیاپی است که برای پاسی ها در بازی های خارج از خانه سوت می زند.

پرسپولیس گناوه  صفر   پارس جنوبی جم  ۱

بازی که تنها ۲۰ دقیقه انجام شد. پرسپولیس گناوه که حکم میزبانی را در دیدار با پارس جنوبی جم داشت با اعتراض به نحوه قضاوت داوران در دقیقه ۲۰ زمین مسابقه را ترک کرد. در این دیدار پارس بازی خوبی انجام داد و پس از اینکه میلاد تقیان بهترین فرصت گلزنی را از دست داد در دقیقه ۲۰ موفق به گلزنی شد اما عملکرد کمک دوم این دیدار و شرایط مشکوک این بازیکن در لحظه گلزنی باعث شد تا روند بازی تغییر کند. بازیکنان پرسپولیس با ایمان به اینکه این گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده نسبت به واکنش کمک داور این بازی اعتراض داشتند. کمک دوار این بازی وقتی توپ وارد دروازه پرسپولیس شد در اعلام رای مردد بود. این تردید با واکنش بازیکنان و مربی پرسپولیس همزراه شد و نماینده گناوه زمین را ترک کرد تا نتیجه این بازی به دست کمیته انضباطی رقم بخورد.

مانند همیشه در چنین شرایطی بازار تهدید هم داغ می شود.

%d9%be%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%b2%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%b2%d8%ac%d8%a7%d9%86 %d9%be%d8%a7%d8%b3-%da%af%d9%86%d8%a7%d9%88%d9%87%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d8%ac%d9%86%d9%88%d8%a8%db%8c-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3-%da%af%d9%86%d8%a7%d9%88%d9%87 %d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d8%ac%d9%86%d9%88%d8%a8%db%8c-%d8%ac%d9%85 %d8%aa%d9%82%db%8c%d8%a7%d9%86 %d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d8%ac%d9%86%d9%88%d8%a8%db%8c-%d8%ac%d9%85 %d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3-%da%af%d9%86%d8%a7%d9%88%d9%87

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *