امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

پارس سختی کشید اما متوقف نشد/ سپاهان عالی شهر همچنان در تعقیب

یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال نوجوانان استان بوشهر با انجام دو بازی در بوشهر پی گیری شد. در این هفته ایرانجوان و استقلال بوشهر میزبان تیم های پارس جنوبی و سپاهان عالی شهر بودند. دو تیمی که مکان اول و دوم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده اند با پیروزی بوشهر را ترک کردند. ایرانجوان در روزی که خوب بود ۲ بر ۱ مغلوب پارس جنوبی جم شد و استقلال هم ۳ بر ۲ نتیجه را به سپاهان عالی شهر واگذار کرد.

ایرانجوان بوشهر  ۱   پارس جنوبی جم  ۲

ایرانجوان که میزبان پارس جنوبی جم بود یکی از بهترین بازی های خود را در مقابل میهمان انجام داد. در نیمه نخست ابتدا اصغر هوشمند یکی از بهترین های لیگ، پارس را پیش انداخت اما قبل از اینکه سوت پایان نیمه نخست زده شود حمید زارعی بهترین گلزن ایرانجوان کار را به تساوی کشاند. در این بازی شاگردان شریفی در نیمه دوم برتر از پارس بودند اما فرشید بهاری با ایجاد لایه دفاعی مناسب در خط دفاعی پارس راه دروازه تیمش را بر روی حمله وران ایرانجوان بسته بود. در این میان رادمنش فرصت گلزنی برای ایرانجوان هم داشت که از دست داد. در پارس همایون افتخاری اولین گل خود را با ضربه سر زد تا میهمان باز هم با پیروزی زمین را ترک کند. در این بازی حامد ریزی سنگربان پارس جنوبی بهترین عملکرد را داشت و بارها در مقابل حملات ایرانجوان واکنش نشان داد.

در پایان این بازی شریفی گفت: حق ما با بازی خوبی که انجام دادیم شکست نبود.

فرشید بهاری سرمربی پارس جنوبی جم هم اظهار کرد: توقف در مسابقات و دور بودن دو هفته ای تیم از بازی ها شرایط ما را سخت کرده است که به مرور حل خواهد شد.

استقلال بوشهر  ۲   سپاهان عالی شهر  ۳

سپاهان عالی شهر تیم دوم جدول رده بندی در مقابل استقلال شادابی بازی های گذشته را نداشت و به سختی توانست به سه امتیاز این بازی برسد. در این بازی علی سلیمانی بهترین گلزن سپاهان بهترین بازیکن این دیدار بود. استقلال ابتدا با گل محمد حسین مهر پیش افتاد اما هوشیاری سلیمانی نگذاشت آبی ها با پیروزی به رختکن بروند و این بازیکن در همان نیمه نخست بازی را مساوی کرد. در نیمه دوم مهدی اعتمادیان سپاهان را پیش انداخت ولی محمد پورقربان تعادل را برقرار کرد. استقلال که در نیم فصل نخست به دلیل همرنگ بودن رنگ لباس  نتیجه را به سپاهان واگذار کرده بود تلاش زیادی برای کسب حداقل امتیاز در این دیدارکرد اما گل محمد امین علی پور شکست این تیم را رقم زد.

در استقلال حسین ماهینی چهره برتر تیمش بود.

مهدی حبشی سرمربی استقلال نسبت به قضاوت داور گلایه داشت و گفت: دو گل سالم ما را داور مردود کرد.

مجتبی شجاعیان هم از بازی شاگردانش رضایت داشت و این بازی را یکی از بازی های خوب تیمش دانست.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *