امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

یورش پارس به پاس و شکست سنگین سبزها

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ برتر جوانان استان با انجام دو مسابقه وارد هفته دوازدهم خود شد . در گناوه پارس برازجان با ۴ گل میزبان خود پاس را در هم کوبید و در برازجان دیدار تیم های پیروزی برازجان و مجتمع گاز جم با نتیجه ۱ بر ۱ خاتمه یافت.

در بیست و پنجمین روز از آذز ماه در هوای بارانی شهر گناوه پاس میزبان پارس برازجان بود. در نیمه نخست شروع خوب پارس این تیم را در همان دقایق ابتدایی به گل رساند. نیما دشت کار از روی یک ضربه کرنر به طور مستقیم دروازه پاس را باز کرد. بعد از این گل پارس باز هم نمایش بهتری داشت و از آشتفگی و اشتباهات بازیکنان پاس استفاده کرد و توسط آرش خلیفه به گل دوم هم رسید. بازیکنان پارس در همان نیمه نخست می توانستند اختلاف را بیشتر کنند آنها دوبار هم توپ را به تیر دروازه کوبیدند. در نیمه دوم پاسی ها برای جبران نتیجه گام به میدان گذاشتند و شروع خوبی هم داشتند و در همان ابتدای نیمه دوم ضربه ایسنگاهی امیر حسین موسوی به تیر دروازه برخورد کرد. بازیکنان پاس برای جبران نتیجه بی مهابا حمله کردند اما در سوی دیگر میدان بازیکنان پارس با ضد حملات دو بار دگیر به گل رسیدند. رضا کریمی و حمید شولی فر گلزنان پارس برازجان در نیمه دوم بودند. در این بازی بازیکنان پاس روز پر اشتباهی را پشت سر گذاشتند و نماینده برازحان هم به خوبی از اشتباه بازیکنان این تیم استفاده کرد و به یک برد پر گل و با ارزش در خارج از خانه رسید.

تیم پارس با این برد به ششمین پیروزی پیاپی خود دست یافت تا همچنان بر روی نوار برد باشند. پارس در حمله خطرناک نشان  داد و در خط دفاع با برنامه، آنها در ۷ بازی اخیر تنها دو گل دریافت کردند.

نیمه دوم این دیدار زیر باراش باران برگزار شد.

صیادی سرمربی پاس بعد از شکست تیمش گفت : ابتدا برد را به آقای بازدار و تیم خوب و یکدستی که تشکیل داده است تبریک می گویم . دلیل اتفاق افتادن این نتیجه عدم تمرکز بازیکنانم بود همچنین این دیدار دقایق حساس زیادی داشت که بازیکنان پارس با تجربه تر از ما عمل کردند.

در دیگر بازی این هفته پیروزی برازجان در خانه میزبان مجتمع گاز جم بود. در نیمه نخست توپی از خط دروازه ها عبور نکرد اما هر دو تیم موقعیت های خوب گلزنی داشتند که نتوانستند از آنها اسفاده کنند. در نیمه دوم ابتدا حسین قادریان مجتمع گاز جم را پیش انداخت اما این گل را علی برزگر از روی نقطه پنالتی پاسخ داد. در نیمه دوم سنگربان ها نقش بسیار مهمی در نتیجه بدست آماده داشتند. واکنش های پیاپی هر دو دروازه بان مانع فروپاشی دروازه شد. در تیم پیروزی شهریار جلالیان سنگربان این تیم روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشت در تیم مجتمع گاز هم حمید رحمانی و حسین قادریان از بهترین ها بودند.

 

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *