امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

سپاهان بوشهر بالای جدول را هم به تپش وا داشت

یاران سبز_ مرتضی خضری: حساس‌ترین بازی هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال استان در دلوار و به میزبانی شاهین بندر عامری انجام شد. شاهین که با ۶ امتیاز فاصله نسبت به تیم دوم در صدر قرار دارد با شکست در مقابل سپاهان بوشهر بالای جدول را هم سخت کرد. سپاهان نزدیک‌ترین و تنهاترین تعقیب کنند شاهین در این بازی دو بر یک به پیروزی رسید. بازی با برنامه و قدرتی دو تیم لحظات زیبای زیادی را به وجود آورد. شاگردان سعید مسیگر در نیمه نخست مزد حرکت‌های انفجاری رسول پولادی را گرفتند. این بازیکن مدافع شاهین را وادار به اشتباه کرد تا صفاییان قاضی این بازی نقطه پنالتی را به سود میهمان نشان دهد. حسین افشان مهر این ضربه را به گل تبدیل کرد. بازی دقایق پایانی خود را در نیمه نخست طی می‌کرد که برخورد حسین محمودی و شیرزاد قحطان را صفاییان خطا تشخیص داد و برای بار دوم نقطه پنالتی را نشان داد. پشت ضربه پنالتی عباس صفری بهترین گلزن لیگ قرار گرفت و بازی را در عدد یک برابر کرد. در نیمه دوم هوشیاری و موقعیت شناسی علی جامعی سپاهان را به گل دوم رساند. جامعی که شم گلزنی بالایی دارد از روی یک ریباند سپاهان را به گل دوم رساند. جامعی در ادامه دو بار توپ را به تیرک دروازه میزبان کوبید. شاگردان مجید حیدری هم در نیمه دوم موقعیت‌های گل خود را از دست دادند تا در سه هفته به پایان لیگ اولین شکست خود را تجربه کنند.

در این بازی عباس صفری، حسن ماندگاری و سجاد صفدرنیا بهترین‌های شاهین بندر عامری بودند. علی جامعی، رضا باژوند، رسول پولادی و حسین افشان مهر در سپاهان روز خوبی داشتند.

در نیمه دوم این بازی اکبر قانع سنگربان سپاهان بارها مانع رسیدن بازیکنان شاهین به گل شد.

مسگر سرمربی سپاهان بعد از بازی گفت: برنامه ما دادن توپ به حریف و استفاده از موقعیت‌ها بود که به بهترین شکل انجام شد و اگر داور به اشتباه آن پنالتی را نمی‌گرفت با آرامش بیشتری می‌توانستیم بازی کنیم.

مجید حیدری سرمربی شاهین بندر عامری هم در پایان بازی اظهار داشت: خوشحالم که بازی خوبی انجام دادیم. داور باید دو پنالتی دیگر برای ما می‌گرفت که نگرفت.

پرویز عبدی‌پور رئیس کمیته مسابقات استان از تماشاگران این بازی بود. عبدی‌پور در پایان بازی گفت: انتظار یک بازی خوب را داشتیم که انجام شد. سپاهان انگیزه بیشتری برای این بازی داشت و در واقع اگر نتیجه نمی‌گرفت شاهین قهرمان قطعی مسابقات بود. عبدی‌پور بیان داشت: استقبال خوبی از بازی شد و دو تیم هم موقعیت‌های بسیار خوبی داشتند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *