امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

تجربه بلال بلای جان همه

یاران سبز_ مرتضی خضری: مسابقات مینی‌فوتبال اهل سنت گناوه به پایان رسید. مسابقات رمضان اهل سنت گناوه با شرکت ۸ تیم اتحاد جزیره، بلال الف و ب، لیمر، مهاجرین، مهاجرین آریایی، عافور و حسنین آغاز شد. دیدار پایانی این مسابقات را دو تیم لیمر و بلال «الف» انجام دادند. بلال«الف» با تکیه بر گلزنی محی‌الدین رفائی با نتیجه چهار بر یک به پیروزی رسید و جام قهرمانی را به دست آورد.

بازیکنان بلال که اکثرا پا به سن گذاشته بودند و در دفاع دل خوش به تجربه خلیل رحیمی و امیر رفیعی بودند. رحیمی نگذاشت دفاع بلال آسیب پذیر شود. در خط حمله بلال تمام توپ‌ها به سیدمحی‌الدین رفائی ختم می‌شد و رفائی هیچ وقت چارچوب را گم نکرد تا بلال عنوان قهرمانی را به دست آورد. این بازیکن باتجربه تمام توپ‌های دریافتی را وارد دروازه حریف کرد و نقش مهمی در قهرمانی بلال داشت. در این بازی بلال ابتدا با سه گلی که رفائی به ثمر رساند پیش افتاد  ولی وقتی دفاع این تیم غافل شد در مقابل جوانی لیمر به مشکل برخورد و دروازه خود را باز شده دید. دفاع بلال بعد از دریافت گل نظم گرفت و نگذاشت تا شرایط بازی حساس شود. این تیم با استفاده از ضد حمله گل چهارم را هم به ثمر رساندند. زننده گل‌های بلال در این دیدار رفائی بود.

در پایان بازی، تنها جام قهرمانی اهدا شد. شیخ فاروقی جام قهرمانی را به رسول رحیمی سرمربی بلال اهدا کرد ولی دیگر جام‌ها طبق قرار قبلی در شب عید فطر اهدا خواهند شد.

رسول رحیمی به عنوان مربی برتر این مسابقات معرفی شد.

در جدول گلزنان سیدمحی‌الدین رفائی همه را جا گذاشت و با ۱۳ گل عنوان بهترین گلزن را به دست آورد.

امیر رفیعی را می‌توان موثرترین بازیکن بلال نامید و یکی از بهترین‌های مسابقات بود. جایزه بهترین بازیکن به جاسم ذعاب از اتحاد جزیره رسید. ذعاب سوای فوتبال زیبا در اخلاق نیز الگو بود.

سعید ابراهیمی در درون دروازه بلال بارها مانع ورود توپ به درون دروازه تیمش شد و به عنوان بهترین دروازه‌بان انتخاب شد.

بازیکنان جوان زیادی در این مسابقات پا به توپ شدند که در پایان بازی‌ها ماهان عباسی از مهاجرین آریایی به عنوان پدیده معرفی شد.

حسنین نتایج درخوری به دست نیاورد ولی در اخلاق سرآمد بود و جام اخلاق را به دست آورد.

شیخ فاروقی یک پای تمام بازی‌ها بود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *