امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

در فوتسال بانوان گناوه قهرمانی به هیات فوتبال رسید

یاران سبز_ مرتضی خضری: در ماه رمضان بانوان گناوه رقابت‌های مختلف ورزشی را انجام دادند. فوتسال یکی از رشته‌هایی بود که با شرکت تیم‌های حوادث، نفت، محله سادات، بندرریگ و هیات فوتبال در چند شب دنبال شد. این مسابقات با قهرمانی هیات فوتبال به اتمام رسید. هیات فوتبال با هدایت زهرا خواجه دو پیروزی و یک تساوی به دست آورد و موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

در این مسابقات نماینده بندر ریگ بعد از یک بازی کنار کشید. در این رقابت‌ها مکان دوم به نفت رسید. شاگردان لیلا نظامات با ۶ امتیاز نایب قهرمان شدند. مکان سوم را محله سادات به دست آورد. محله سادات با مربی‌گری فرزانه مرادی ۴ امتیازی شد.

حرکات چند بازیکن در ذهن تماشاگران به یادگار ماند. طوبی طاهری در هیات فوتبال یکی از بهترین‌های مسابقات بود. در تیم حوادث شیوا حیاتی  بازی‌ گردان بود. هدایت محله سادات به عهده فرزانه مرادی بود. مرادی در زمین هم بهترین عملکرد را داشت.

نفت عنوان دوم مسابقات را به دست آورد ولی حرکات فرزانه خواجه دلیل عمده قرار گرفتن این تیم در مکان دوم بود. خواجه با ۶ گل عنوان بهترین گلزن مسابقات را به دست آورد و با تشخیص کمیته فنی مسابقات به عنوان بهترین بازیکن هم معرفی شد.

قضاوت این مسابقات را لیلا اسدی، زهرا عباس‌زاده، زیبا قاسمی و فاطمه فیصلی به عهده داشتند.

لیلا اسدی شبانه روز در کنار تیم‌ها بود تا مسابقات به خوبی برگزار شود.

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *