امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

ساحل آرام گرفت، سربست توفانی آمد

یاران سبز_ مرتضی خضری: دور دوم مسابقات فوتسال جام رمضان گناوه با دیدار دو تیم پارسیان و ضامن آهو آغاز شد. این دیدار با نتیجه ۱ بر ۱ به اتمام رسید تا پیروز دیدار نخست را ضربات پنالتی مشخص کند. در ضربات پنالتی اصغر ابراهیم‌زاده پنالتی اول و دوم ضامن را به آغوش کشید تا حسین ابراهیم زاده و پارسیان صعود کنند. در این دیدار باقرابراهیم‌زاده اولین گل بازی را وارد دروازه ضامن آهو کرد و آخرین گل را هم رضا جوریز بهترین بازیکن این دیدار به پارسیان زد تا بازی با مساوی به اتمام برسد.

در دیدار دوم، بازی حساس یاران محمود و آل‌یاسین انجام شد. یاران محمود دور از انتظار ظاهر شدند و با نتیجه ۷ بر ۳ آل‌یاسین را شکست دادند. در همان ابتدای بازی یک اشتباه از سنگربان آل‌یاسین توپ را به سیدوحید موسوی رساند تا اولین گل به نام این بازیکن ثبت شود. عباس کیانی یکی از بهترین‌های این بازی بود کیانی گل دوم یاران را به ثمر رساند. آل‌یاسین پراشتباه بود ولی سیدمهدی موسوی چهره درخشان این بازی بود. گلی که این بازیکن به ثمر رساند در فوتسال کمتر به چشم خورده است. در نیمه نخست بازیکنان یاران محمود دست بردار دروازه حریف نبودند و با ضربات سیداحمد موسوی، ایمان عرب‌زاده و سیدوحید موسوی به گل رسیدند. در نیمه دوم عباس کیانی در یک وجب جا همه را به هم پیچاند تا گل ششم یاران هم ثبت شود. عادل دشتی‌زاده کاپیتان آل‌یاسین دو گل متوالی زد تا فاصله کم شود اما برای نجات سهراب خوشرفتار و تیمش این گل‌ها کافی نبود. در لحظات پایانی سیامک عزیزپور گل هفتم یاران را به نام خود نوشت تا شب بد آل‌یاسین تکمیل شود.

در جریان این بازی وقتی محمدرضا محمودی کارت قرمز را به سیداحمد صدری نشان داد اصغر احمدی داور اول این بازی دخالت کرد تا رنگ کارت تغییر کند.

مصدومیت شدید ایمان عرب‌زاده هم حادثه تلخ این دیدار بود.

در سومین بازی بعثت و کوثر به دیدار هم رفتند. این دیدار با نتیجه ۱ بر ۱ به اتمام رسید و ضربات پنالتی حکم صعود کوثر را صادر کرد. در این بازی ابتدا علی گره بعثت را پیش انداخت اما سجاد خادمی و شاگردانش تسلیم نشدند و بالاخره با گل احمد غلامی کار را به تساوی کشاندند. با این نتیجه یوسف غلامی هم به مسابقات بدرود گفت.

در شب دوم این مسابقات ابتدا سورنا و لیان به دیدار هم رفتند. سورنا با گل حسین کارگر پیش افتاد ولی ضربه سر عادل حسینی نگذاشت این دیدار یک گل داشته باشد. با گل حسینی بازی با مساوی به اتمام رسید. در ضربات پنالتی مجید عیدی‌زاده سنگربان لیان عملکرد خوبی داشت و عامل صعود تیمش بود. با این نتیجه اکبر احمدزاده و تیمش باید از روی سکو مسابقات را دنبال کنند.

در دومین دیدار اروند رودرروی سربست قرار گرفت. احمد مدنی و شاگردانش در شبی که انتظار می‌رفت خوب باشند به اندازه کافی بد بودند و با نتیجه ۷ بر ۲ مغلوب شدند. سیدحسین موسوی مرد همه کاره سربست در این دوره تیمی قدرت‌مند و یک‌دست را روانه مسابقات کرده است. در این بازی احمد شهابی یکی از بهترین گلزنان این دوره اولین گل بازی را به ثمر رساند. دقایقی بعد حسین رستمی سربست را صاحب دومین گل کرد. به مرور فاصله بین اروند و سربست بیشتر شد. احمد شهابی و ابوالحسن خادم زاده عدد ۴ را در پیشانی سربست ثبت کردند. اروند به هم ریخته با گل حبیب صانعی اندکی تسکین یافت ولی کامبیز گمرکی زخم این تیم را تازه کرد و گل پنجم را هم برای سربست به ثمر رساند. در این دیدار عبداله شیرانی مانند دیگر بازی‌ها بهترین بازیکن اروند بود و با گلی فنی و زیبا سالن را وادار به تشویق کرد. در دقایق باقی مانده بازی هماهنگ و منظم سربست با دو گل دیگر همراه بود. خادم‌زاده و گمرکی زننده گل‌های ششم و هفتم سربست بودند.

آخرین بازی را ساحل و اکباتان انجام دادند. اکباتان که در این دوره بازی دل‌چسبی انجام نداده بود با پذیرفتن شکست ۵ بر ۳ از گردونه مسابقات حذف شد. در این دیدار حسین نصیرزاده و تیمش آغازی استثنایی داشتند. این تیم در نیمه نخست دو گل زد و هیچ فرصتی به بازیکنان اکباتان نداد. شهرام جوکار و صادق عطایی گلزنان ساحل در نیمه نخست بودند. در نیمه دوم باز هم عطایی و جوکار گلزنی کردند. دوندگی بی‌امان بازیکنان ساحل در دقایق پایانی کم شد تا سلطه اکباتان آغاز شود. محمد خضری وقتی تیمش با ضربه حسن کشاورزی به گل اول دست یافت ریسک کرد و با پنج نفر حملات خود را ادامه داد. این حملات عرصه را بر ساحل تنگ کرد تا اختلاف به یک گل برسد. روح‌اله خرم‌آبادی و عباس ملک‌محمدی با دو گلی که به ثمر رساندند اکباتان را وارد بازی کردند ولی اخراج اسماعیل عباسی خط قرمز بر آرزوهای اکباتان کشید و این تیم با دریافت گل پنجم از گردونه مسابقات خارج شد. گل پنجم ساحل را رحیم عطایی به ثمر رساند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *