امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

صعود میلی‌متری اکباتان/ حدف ثانیه‌ای نوروزآباد

یاران سبز_ مرتضی خضری: مسابقات فوتسال جام رمضان گناوه با نام صلح و دوستی هفتمین شب خود را با انجام سه بازی پشت سر گذاشت. در اولین بازی اکباتان شب سختی را در مقابل اروند ناشناخته پشت سرگذاشت. اکباتان از حکیم نصاری در این بازی استفاده کرد و با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ تیم سخت‌کوش اروند را شکست داد. در این دیدار موقعیت شناسی اسماعیل عباسی به داد اکباتان رسید و این تیم را پیروز میدان کرد. عباسی دو گل اکباتان را به ثمر رساند و حساس‌ترین ضربه این دیدار را هم  روح‌اله خرم‌آبادی زد تا اکباتان با سه امتیاز به خانه برود.  در اروند هم عبداله شیرانی نبض بازی را در دست داشت. توپ‌گیری‌های مداوم شیرانی عرصه را در دقایقی بر اکباتان تنگ کرد. اکباتان و محمد خضری با این پیروزی راهی دور دوم مسابقات شدند. اروند هم با هدایت احمد مدنی امید زیادی به صعود دارد. بازی این تیم و داماش سرنوشت دیگر صعود کننده را مشخص خواهد کرد. گل‌های اروند را حبیب صانعی و عبداله شیرانی به ثمر رساندند. قضاوت این دیدار به عهده سیدمحمد موسوی و محمدرضا حبیبی بود.

در دومین بازی پرسپولیس و پارسه محمد صالحی با قضاوت سیدمحمد موسوی و محمدرضا محمودی به دیدار هم رفتند. این دیدار با نتیجه ۶ بر ۳ به سود پرسپولیس خاتمه یافت. پرسپولیس شروعی همراه با گل داشت. این تیم در اولین حمله با ضربه دقیق ابوالفضل غلامی به گل رسید. با آرام شدن بازی پارسه پاسخ این گل را با ضربه محمد روستایی داد. در ادامه پرسپولیس موقعیت شناس‌تر نشان داد و با دو گلی که حسن خرمی و ایمان شجاعی به ثمر رساندند پیش افتاد. در نیمه نخست پارسه با ضربه حسین داوودی تنها پاسخ یک گل را داد. در نیمه دوم جواد غلامی، حسن خرمی و علی عباسی سه بار دیگر موفق به گلزنی شدند و پارسه هم تنها با ضربه امیرعباس علیشاهی موفق به گلزنی شد. علیشاهی و علی عباسی چهره‌های برتر این بازی بودند.

در بازی سوم نوروزآباد و شهریار در مقابل هم قرار گرفتند. نوروزآباد که بازی اول خود را واگذار کرده بود برای کسب امتیاز و ماندن در مسابقات به میدان رفت اما دوندگی قابل تحسین بازیکنان شهریار نگذاشت این تیم به امتیاز برسد و شاگردان احمدی با قبول شکست ۳ بر ۲ از گردونه مسابقات حذف شدند. در این بازی حسین ملک‌زاده از شهریار و محمدرضا ترجمان از نوروزآباد بهترین عملکرد را داشتند. گل‌های شهریار را علی امام‌حسنی، حسین ملک‌زاده و افشین ابراهیمی به ثمر رساندند و هر دو گل نوروزآباد هم حاصل حرکات انفرادی ترجمان بود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *