امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرسپولیس و پارسه، یک گام دیگر به جلو

یاران سبز_ مرتضی خضری: در ادامه بازی‌های دور دوم مسابقات جام رمضان- صلح و دوستی دو بازی در سالن نفت انجام شد. در اولین بازی شهریار به دیدار پرسپولیس رفت که این دیدار با نتیجه ۵ بر ۴ به سود پرسپولیس خاتمه یافت. در بازی دوم هم پارسه ۵ بر ۲ جهان‌تیزرو را مغلوب کرد.

فوتبال بی نقص حسین ملک‌زاده، شهریار را در ابتدای بازی پیش انداخت. ملک‌زاده که نقص دست راست آزارش می‌دهد با حرکات فنی باعث پیش‌تازی شهریار بود. پرسپولیس با دریافت گل حرکات سرعتی خود را شروع کرد و سعید ترسا هم پاسخ این حرکات را داد تا بازی مساوی شود. در ادامه دو گل از علی امام حسنی بار دیگر شرایط پرسپولیس را سخت کرد اما وقتی سیدمحمد موسوی نقطه پنالتی را به سود پرسپولیس نشان داد علی عباسی فاصله را کم کرد. این بازی باز هم گل داشت. امام حسنی زننده گل چهارم شهریار بود تا باز هم در اردوی پرسپولیس نگرانی دیده شود. بعد از این گل بازیکنان شهریار تسلیم بدن‌های خود شدند و سه بار دروازه این تیم باز شد. با دریافت گل‌های دقایق پایانی شهریار به مسابقات بدرود گفت. علی عباسی، حسن خرمی و جواد غلامی گلزنان پرسپولیس در دقایق پایانی بودند. احمد دهقان با این پیروزی تیمش را راهی دور سوم کرد.

در دومین دیدار جهان‌تیزرو خوب آغاز کرد و با گل محمد عمادی پیش افتاد. بازیکنان پارسه با دریافت گل حملات زیادی را تدارک دیدند که اکثر این حملات را علی زارعی دفع کرد. فشار پارسه بالاخره قفل دروازه جهان‌تیزرو را شکست. محسن طاهری زننده گل مساوی پارسه بود. بعد از این گل، نیما جعفری و فخرالدین ادیب فاصله را بیشتر کردند. در ادامه تنها ضربات از راه دور عباس عباسی بود که دروازه پارسه را تهدید می‌کرد و همین بازیکن گل دوم جهان‌تیزرو را به ثمر رساند. با آمدن احسان فیروزپور شکل بازی پارسه هم تغییر کرد و هوش این بازیکن دو گل برای پارسه به ارمغان آورد تا داریوش خضری و پارسه هم در جمع هشت تیم دیده شوند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *