امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

تیم فوتوالی گناوه راهی مسابقات کشوری شد

یاران سبز_ مرتضی خضری: با آغاز مسابقات فوتوالی کشور تیم دو نفره فوتوالی پاس گناوه هم مجوز ورود به این مسابقات را گرفت. تیم فوتوالی پاس گناوه با ترکیب سید احمد موسوی و حسین حسینی در این مسابقات با حریفان خود رقابت خواهد کرد. این مسابقات در ۸ گروه و در مجموعه ساحلی سیروس قایقران شهر انزلی انجام خواهد شد. تیم گناوه با گلساپوش یزد، قوی سپید انزلی و هیات خراسان رضوی هم‌‌گروه‌ست. قوی سپید میزبان این مسابقات است. استان بوشهر با چهار تیم پا به این مسابقات گذاشته است. تیم‌های آفتاب لیان بوشهر(محمدجواد ماهینی و سیدرضا حسینی)، ال‌کلاسیکو (محسن فیاض بخش و میلاد شعبانلو)و پارس جنوبی (مجتبی نجفی و یوسف ادهمی) دیگر تیم‌های بوشهری حاضر در این مسابقات هستند. در این دوره ۳۵ تیم در ۸ گروه رقابت خواهند کرد.

مسعود فرخی به عنوان مربی تیم گناوه را در این مسابقات همراهی می‌کند.

در گروه نخست تیم‌های ستارگان البرز، گیلان، آبی‌پوشان گیلان و عبدی مراغه برای صعود رقابت خواهند کرد. قوی سپید، هیات شاهرود، سیستان و بلوچستان و شهاب در گروه دوم رقابت خواهند کرد. برای قرار گرفتن در بین شانزده تیم برتر تیم‌های شاهرود، آفتاب تهران، یزد و سعدی رقابت می‌کنند. در گروه چهارم گلساپوش در کنار پاس گناوه، قوی سپید انزلی و هیات خراسان رضوی قرار گرفته است. گروه پنجم را تیم‌های مازنداران، عبدی مراغه«ب»، آلومینیوم جاجروم و آفتاب بوشهر تشکیل می‌دهند. گروه ششم مسابقات پنج تیم است که تیم‌های مازندران، خراسان رضوی، کرمانشاه، شهر باران و شهرداری گرگان برای صعود برنامه دارند. در گروه هفتم اصفهان، شهرباران«ب»، ال‌کلاسیکو، هتل شباب و البرز پلنگ آباد حضور دارند و گروه هشتم را تیم‌های موسسه مهد آفرین جوان، آرد بتون یزد، هیات روستایی قم، آلومینیوم جاجروم«ب» و پارس جنوبی بوشهر تشکیل می‌دهند.

انجمن فوتوالی کشور که ریاست آن را موسوی شفیق به عهده دارد در صدد است تا فوتوالی را در تمام کشور فعال کند و به همین منظور مسابقات مختلفی را در طول سال مد نظر دارد. این مسابقات آغاز حرکت فوتوالی در سال ۹۷ است. انجمن فوتوالی در حال حاضر زیر نظر فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی فعالیت می‌کند.

پرویز عبدی‌پور سرپرست انجمن فوتوالی استان بوشهر با هماهنگی چهار تیم از بوشهر، گناوه و جم را راهی مسابقات کرد.

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *