امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

موج با زخم کهنه به شهرداری دشتی پارسیان باخت

یاران سبز_ مرتضی خضری: در هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور هر دو نماینده استان بوشهر ناکام بودند. موج در گناوه شروع خوبی داشت ولی در نهایت با نتیجه ۷ بر ۶ مغلوب شهرداری دشتی پارسیان هرمزگان شد. دریانوردان بوشهر در زمین ساحلی پارک ناژوان اصفهان ۳ بر ۲ نتیجه را به فرش حدادی اصفهان واگذار کرد. پرگل‌ترین بازی هفته در روستای صادق‌آباد انجام شد. دهیاری صادق‌آباد مانند بازی هفته اول از حریف خود پیش افتاد ولی تایم سوم آغاز ناکامی این تیم بود و ۱۰ بر ۶ شکست را از موج سواران چالوس پذیرفت.

در ورزشگاه شهدای خلیج فارس گناوه موج خیلی زود دروازه خود را باز شده دید اما با گل‌های سلمان، گاوداری و تندسر در نیمه اول ۳ بر ۱ پیش افتاد. نماینده گناوه گل اول را از روی حرکت یعقوب عبدی دریافت کرد. وقتی توپ برای شروع مجدد در میانه زمین قرار گرفت با شوت سنگین احسان سلمان بازی مساوی شد. بعد از این گل موج بر بازی مسلط شد و دو بار با حرکات عبدالمهدی تندسر و مهرداد گاوداری به گل رسید. در نیمه دوم دروازه موج با حرکات ایوب دکان بحری و یعقوب عبدی فرو ریخت. شاگردان حیدر نیکو‌نزاد در این بازی برای بار دوم از روی شروع مجدد به گل رسیدند. عبدالمهدی تندسر بازیکن جوان و آماده موج پشت سد دفاعی حریف قرار گرفت و از اشتباه مسعود دریایی سنگربان پارسیان استفاده کرد و بار دیگر موج را پیش انداخت. قبل از پایان تایم دوم هر دو تیم صاحب گل شدند. ابتدا ایوب دکان بحری بازی را مساوی کرد و سپس مهرداد گاوداری پنجمین گل موج را به ثمر رساند. در تایم سوم موج نتوانست نتیجه را حفظ کند و سه گل متوالی دریافت کرد تا شرایط برای دومین شکست این تیم مهیا شود. در لحظات پایانی محسن فتوت سنگربان موج فاصله را به حداقل رساند ولی موج به امتیازی نرسید. یعقوب عبدی، احمد محمدی و محمد اصرافی گلزنان شهرداری دشتی در تایم سوم بودند.

دشتی با جمعیتی نزدیک به ۵ هزار نفر در استان هرمزگان قرار دارد. عبدالرحمن غواصی شهردار و عبدالواحد موحد نایب رئیس شورای شهر دشتی و تعدادی از پیشکسوتان و فرهنگیان دشتی این تیم را همراهی می‌کردند.

دریانوردان بوشهر از جمله تیم‌های شناخته شده فوتبال ساحلی کشور است. این تیم در سومین دیدار خود مغلوب فرش حدادی اصفهان شد. فرش حدادی که بازی اول و دوم خود را به موج گناوه و شهرداری دشتی واگذار کرده بود با شکست ۳ بر ۲ دریانوردان به اولین پیروزی خود دست یافت. عباس مالکی و علی امینی دو گلزن خوب فرش حدادی در این دیدار گل‌های نماینده اصفهان را به ثمر رساندند. مالکی دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند. حسن جوادی و حسن آتشی هم برای دریانوردان گلزنی کردند.

موج‌سواران چالوس رقابت سختی با شهرداری دشتی در صدر جدول دارد. دو تیم هشت امتیازی مسابقات با تفاضل گل به دنبال صدر جدول هستند. موج سواران در سومین بازی خود ۱۰ بر ۶ دهیاری صادق‌آباد را در ورزشگاه دهیاری شکشت داد و با توجه به تفاضل گل بهتر صدرنشین لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور شد.

در این دیدار دهیاری در آغاز پیش افتاد اما به مرور و با ورود به تایم سوم تمام اندوخته خود را از دست داد. در این دیدار مرتضی حسین‌پور(۴گل)، وحید نجاران و علی صلاحی(۲ گل)، میلاد خسروی و محسن سام برای موج سواران گلزنی کردند و گل‌های میزبان را هم تورج پورپیرعلی(۳گل)، حامد بهارلویی(۲گل) و محمد بلوند به ثمر رساندند.

تورج پورپیرعلی کاپیتان باتجربه دهیاری صادق‌آباد با وجود تلاش زیاد همچنان نتوانسته است تیم خود را صاحب امتیاز کند.

در موج گناوه عبدالمهدی تندسر و احسان سلمان بهترین بودند.

یعقوب عبدی بهترین گلزن شهرداری دشتی نقش تعیین کننده‌ای در موفقیت این تیم دارد.

محسن سام دلیری و علی اصغر کیا از بهترین‌های موج سواران چالوس هستند.

موج‌سواران نام شهر چالوس را یدک می‌کشد اما این تیم نوشهری‌ست و تنها از دو بازیکن چالوسی استفاده می‌کند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *