امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

در مینی‌فوتبال، نیروی انتظامی گناوه همه را شکست داد

یاران سبز_ مرتضی خضری: نیروی انتظامی هم هفته خاص خود را دارد. این نیرو تعیین کننده‌ حرکت می‌کند و در نظم و امنیت جامعه نقش پر رنگی دارد. در گناوه به مناسبت هفته نیروی انتظامی مسابقات مینی‌فوتبال بین مرزنشینان و مرزداران برگزار شد. این مسابقات با قهرمانی نیروی انتظامی به پایان رسید. در این مسابقات شش تیم پیشکسوتان الف و ب گناوه، فرماندهی نیروی انتظامی، پایگاه دریابانی گناوه، اصناف و بازاریان گناوه و سپاه انصارالحسین گناوه برگزار شد.

در گروه اول دو تیم قدرتمند نیروی انتظامی و پایگاه دریابانی گناوه موفق به صعود شدند و در گروه دوم هم سپاه انصارالحسین با شکست پیشکسوتان گناوه و اصناف و بازاریان به دور دوم صعود کرد. در این گروه پیشکسوتان هم جواز صعود گرفت. در دور دوم سپاه در مقابل دریابانی قرار گرفت. تقابل دو نیروی نظامی که از آمادگی جسمانی خوبی هم برخوردار بودند باعث شد تا بازی زیبایی انجام شود. دریابانی در این دیدار سه بر صفر پیش افتاد ولی در نهایت بازی به تساوی کشیده شد و در ضربات پنالتی دریابانی به دیدار پایانی راه یافت. نیروی انتظامی هم در نیمه نهایی پیشکسوتان را ۵ بر ۳ سکست داد و به فینال رسید تا فینالی کاملا نظامی برگزار شود. در بازی پایانی نتیجه مساوی ۳ بر ۳ رقم خورد تا قهرمان را ضربات پنالتی مشخص کند. در ضربات پنالتی نیروی انتظامی ۳ بر ۲ به پیروزی رسید و جام قهرمانی را به دست آورد.

دو شیخ در این مسابقات نمایش زیبایی داشتند. حجت الاسلام موسی حاجت‌مند در یک دیدار سه گل زد تا چهره تیم نیروی انتظامی باشد. در دریابانی هم حجت الاسلام شهباز خردمند بازی کرد. خردمند هم از بازیکنان ثابت دریابانی بود.

سه فرمانده فارغ از لباس‌های نظامی در زمین فوتبال درخشش خوبی داشتند. یاسین اکبا مهره کلیدی سپاه انصارالحسین در این مسابقات بود. در نیروی انتظامی حسین احمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گناوه کمتر به زمین رفت ولی تاثیرگذار بازی کرد. غلامرضا محقق فرمانده پایگاه دریابانی گناوه در طول این مسابقات عصای دست مربیان دریابانی بود.

محمد پرن یکی از عوامل قهرمانی نیروی انتظامی بود. پرن هم در دفاع عملکرد خوبی داشت و هم در حمله دیده می‌شد.

یاسین اکبا فرمانده سپاه انصارالحسین گل‌های حساسی برای این تیم به ثمر رساند و عامل اصلی در صعود این تیم بود. اکبا در پایان مسابقات به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد.

بهترین گلزن مسابقات در دریابانی بود. سید محمود هاشمی با ۷ گل عنوان بهترین گلزن مسابقات را به دست آورد.

جعفر بادفر دروازه نیروی انتظامی را قرق کرده بود. مرد تنومند نیروی انتظامی به سختی گل می‌خورد و چهره مسابقات در اخلاق بود.

کرامت‌اله شولی مرد همه کاره ورزش دریابانی مسئولیت برگزاری مسابقات را به عهده داشت. شولی برنامه‌های مختلف ورزشی را در طول سال برگزار می‌کند.

در مراسم پایانی این مسابقات عبدالرسول استادزاده از کارشناسان داوری استان بوشهر و یوسف اطمینان داور و فعال ورزش دشتستان حضور داشتند.

از عباس امیری پیشکسوت فوتبال گناوه در پایان این مسابقات تقدیر شد. همچنین به محمد افتخاری، محمدرضا جهازی، محمد فریدونی و ضرغام موسایی از پیشکسوتان فوتبال گناوه لوح یادبودی اهدا شد.

   

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *