امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

استقلال قهرمان فوتبال باشگاه‌های گناوه

یاران سبز_ مرتضی خضری: مسابقات فوتبال باشگاه‌های گناوه نه تماشاگری دارد و نه فوتبالی برای تماشا؛ این فصل از مسابقات فوتبال گناوه با شرکت هشت تیم قرعه‌کشی و با حضور هفت تیم آغاز شد. تیم‌های استقلال، لنگر، ایرانجوان، برق، پاس، شهباز، ملوان رقابت‌های این فصل را انجام دادند. ملوان که امسال تشکیل شده است در این مسابقات به میدان رفت. علی شیری این تیم را پایه‌گذاری کرده است.

استقلال مانند چند فصل گذشته در دست عباس خضری بود. خضری در این فصل بهترین نتایج استقلال را رقم زد. ایرانجوان و سرمس خرمی هم‌چنان جدا نشدنی هستند و در این مسابقات هم با هم بودند. لنگر تیمی‌ست که گاهی هست و گاهی نیست و در این فصل بود. هوشنگ حبشی و عبدالرضا بدخشان وقتی دست به دست هم دادند لنگر هم مدعی شد. پاس که با لیگ استان قهر کرده است در گناوه بیشتر به فوتبال ساحلی فکر می‌کند اما پا به این مسابقات هم گذاشت. علی حیدری در کنار این تیم قرار داشت. شهباز بعد از یک غیبت طولانی باز آمد، اما لنگ و دور از انتظار. این تیم را صادق خضراب لیراوی هدایت‌گر بود. برق هم بعضی اوقات می‌آید و بیشتر نیست. در این فصل اصغر گزی و رضا دشتی با برق تا آخرین هفته ماندند.

در مسابقات این فصل باشگاه‌های گناوه استقلال با ۱۲ امتیاز حکم قهرمانی را به دست آورد. در این تیم ابراهیم غلامی با چهار گل بهترین گلزن بود. غلامی با همین چهار گل عنوان بهترین گلزن مسابقات را هم به دست آورد. در این تیم سید احمد موسوی و امید فاضلی نقش کلیدی داشتند. فاضلی بهترین بازیکن این تیم و مسابقات بود.

لنگر با ۹ امتیاز عنوان دوم مسابقات را به دست آورد. تیم روستای مال‌قائد فصل خوبی را پشت سر گذاشت. در لنگر سید حسین هاشمی تلاش زیادی انجام داد تا این تیم در مکان دوم قرار گیرد. هاشمی هم از بهترین‌های این مسابقات بود.

ایرانجوان با شکست در روز آخر از اولی و دومی جا ماند و سوم شد. ایرانجوان تا قهرمانی هم پیش رفت اما شکست در آخرین بازی این تیم را در مکان سوم قرار داد. سیدمهدی موسوی بهترین عملکرد را در این تیم داشت. مختار محمدی و ملوان هم در اولین تجربه خوب بودند. محمدی بهترین بازیکن این تیم بود. برق دل‌خوش به حرکات میلاد ابراهیم‌زاده بود. ابراهیم زاده هر چه داشت رو کرد تا برق زنگ تفریح نباشد. شهباز با تیمی دست و پا شکسته آمد. در میانه میدان این تیم امین وحدت تیم‌داری کرد.

اضغر گزی و رضا دشتی با برق عنوانی کسب نکردند ولی جام اخلاق را به خانه بردند تا دست خالی نباشند.

در مراسم روز پایانی جام‌های سال گذشته هم به تیم‌ها اهدا شد. هیات فوتبال بعد از گذشت یک سال جام‌های فصل پیش را اهدا کرد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *