امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

بعضی افراد در ورزش صادق نیستند و مسیرشان اشتباه‌ست

یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته سیزدهم حرف و حدیث‌هایش تازگی داشت. صحبت‌های عباسی مدیرعامل پرسپولیس نوین برازجان واکنش فاضل محتجب را در پی داشت. محتجب در مورد مسائل پیش آمده در جریان بازی پرسپولیس دیلم و پرسپولیس نوین برازجان گفت: داوری که آقایان ادعا دارند دیلمی‌ست بیشترین ضرر را به دیلم رسانده است. خوشحال می‌شویم داور چهارم با تیم داوری باشد. مدیرعامل پرسپولیس دیلم بیان داشت: بازیکن شماره ۱۵ پرسپولیس نوین با کلمات رکیک باعث شد هم درون زمین به هم بریزد و هم بیرون آشفته شود. در واقع عامل اصلی این موضوعات اتفاقاتی بود که در درون زمین بازیکن حریف انجام داد و از جانب کادر فنی هم حمایت شد.

بازیکن پرسپولیس نوین برازجان در مقابل سپاهان بدون مجوز بازی کرده است. چرا کمیته انضباطی برای دیگر موارد سریع جلسه می‌گیرد ولی در این مورد جلسه نگرفته است. جز همکاری هیات فوتبال استان با پرسپولیس نوین اسمش را می‌توان چیز دیگری گذاشت؟ چه مسائل و موضوعاتی وجود دارد که هنوز تصمیمی در این مورد گرفته نشده است؟

در طول بازی یکی از بازیکنان پرسپولیس نوین برازجان به صورت مداوم با داور کلنجار می‌رفت. وقتی بازیکنی بخواهد داور را کنترل کند مشخص است بازیکن ما هم دخالت می‌کند.

تماشاگران دیلمی را شخص مدیرعامل پرسپولیس نوین و با حرف‌هایی که زد تحریک کرد. نمی‌خواستم حرفی بزنم ولی اگر مجبور بشوم حرف‌هایی می‌زنم که خوشایند مدعیان ورزش نیست. بعضی افراد در ورزش صادق نیستند و مسیرشان اشتباه‌ست.

سال گذشته ما به برازجان رفتیم، به دلیل هم‌رنگی پیراهن و شورت دو تیم ما مجبور به تعویض لباس شدیم. جوراب‌ها هم هم‌رنگ بود ما نداشتیم ولی آنها داشتند و عوض نکردند. اگر داور هم‌کاری نمی‌کرد بازی انجام نمی‌شد. واقعا یک فرد فوتبالی چنین رفتاری دارد.

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *