امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

حسین ماهینی در جشنواره فوتبال حسین ماهینی

یاران سبز_ مرتضی خضری: ورزشگاه کارگران بوشهر روز شلوغ و زنده‌ای را پشت سر گذاشت. در جشنواره فوتبال، والدین دست فرزندانشان را رها کردند تا مربیان، پدری کنند. جشنواره مسابقات فوتبال زیر ۱۲ سال در ورزشگاه کارگران بوشهر با شرکت چهارده تیم از شهرهای مختلف استان برگزار شد.

این جشنواره را مدرسه فوتبال حسین ماهینی مدیریت کرد. حسین ماهینی فوتبالیست ملی‌پوش بوشهری نیز در این مراسم حضور داشت و اکثر مسابقات را از نزدیک دید.

در این جشنواره چهره‌های خردسال ولی مصمم نشان دادند در جستجوی آینده‌ای روشن راه را می‌پیمایند. ابوذر کنگان جنوبی ترین تیم شرکت کننده در این مسابقات بود. در این تیم عرشیا خان‌مرادی بازیکن سرعتی و شوت‌زن این تیم بهترین بود. از دیر هم پرسپولیس پا به این مسابقات گذاشت. نام حسن فولادی را هم ثبت کنید. بازیکنی جنگنده با قدرت رهبری بالا که به پرسپولیس جان می‌داد. خورموج دو تیم در این مسابقات داشت. آیندگان و ایرانجوان در این جشنواره شرکت کردند و دو ستاره هم داشتند. در آیندگان فوتبال امیرمحمد نعیمی دیدن داشت و در ایران‌جوان هم محمدامین وحدانی زیبا بازی کرد. فعالیت پارس برازجان قابل تقدیر است. تیمی که همه جا و در همه‌ی رده‌ها حضور دارد. پارس با دو تیم در این مسابقات حضور داشت. علی زنگنه و ابوالفضل رجب‌زاده بهترین‌های پارس الف و ب بودند. تیم‌های حسین ماهینی، لیان خلیج فارس، کوشا، نخلستان هلیله، نام‌آوران، سپاهان، فجر و خلیج فارس پنبه ریز هم تیم‌های بوشهری حاضر در این جشنواره بودند.

در میان خردسالان بوشهری هم چند بازیکن آینده دار دیده می‌شد. محمد رضا تیموری پا به توپ‌هایش دیدنی بود و فوتبالش در بین بازیکن لیان خلیج فارس دیده می‌شد. تکنیک ایلیا نصوری در کوشا فوتبال این مجموعه را تغییر داد. در نخلستان هلیله هر بار امیرحسین نصرتی پا به توپ شد تکنیکش را به رخ کشید. نام‌آوران بوشهر هم در این جشنواره حضور داشت. در این تیم رامین چرانی دفاعی بی‌نقص انجام داد. تکنیک مهرشاد آردن در سپاهان بوشهر هم قابل تقدیر بود. در فجر بوشهر خلاقیت علی‌رضا زارع بیش از دیگران دیده می‌شد و خلیج فارس پنبه ریز هم با احمدرضا عابدی می‌درخشید.

در این جشنواره خبری از شمال استان نبود.

چند تیم خوب بوشهری برای حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کردند ولی در آخرین لحظه قید جشنواره را زدند. رفتاری که باعث دل‌گیری یاسین احمدی و فرزاد شعبان‌زاده شد. یاسین احمدی مسئولین برگزاری این جشنواره را به عهده داشت.

در مراسم پایانی تعدادی از پیش‌کسوتان فوتبال بوشهر حضور داشتند و  از محمدعلی درویشی مشهور به «دلو » با اهدا تندیسی قدردانی شد.

محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان بوشهر سخنران مراسم پایانی این جشنواره بود و مورد تقدیر هم قرار گرفت.

مسعود پالیزدان رئیس کمیته آموزش فوتبال استان بوشهر، کازرونی نایب رئیس هیات فوتبال استان بوشهر و محمود فکری سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در این مراسم حضور داشت.

حسین ماهینی در مراسم پایانی گفت: در فوتبال پایه اهداف بلندی داریم. برای استعدادهای استان برنامه‌ریزی می‌کنیم و دل به آینده بسته‌ایم. رایزنی‌های مختلفی انجام داده‌ایم تا راهی را برویم که به اکادمی ختم می‌شود.

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *