امروز: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

نتیجه خوب در بازی بد

یاران سبز_ مرتضی خضری: با انجام دو بازی مسابقات لیگ برتر جوانان استان بوشهر وارد هفته شانزدهم شد. در اهرم، کارگر بنه‌گز میزبان پارس برازجان بود. مهم‌ترین بازی این هفته تاثیر زیادی بر جدول داشت. این بازی تا پایان وقت معمول برای هر تیم یک امتیاز داشت ولی هادی علوی نگذاشت صدر از دست کارگر خارج شود. این بازی ۲ بر ۱ به سود کارگر خاتمه یافت. دومین بازی هم در برازجان انجام شد. پیروزی در ورزشگاه تختی میزبان مجتمع گاز پارس جنوبی جم بود. این دیدار را پیروزی با نتیجه ۲ بر صفر برد.

در اهرم دو تیم کارگر بنه‌گز و پارس برازجان به دنبال ۳ امتیاز بودند. پارس تنها در صورت پیروزی به کسب عنوان قهرمانی امیدوار باقی می‌ماند و کارگر هم برای حفظ صدر جدول سه امتیاز را ضروری می‌دانست. در پایان کارگر موفق به کسب سه امتیاز شد. دو تیم در نیمه نخست دروازه‌های خود را از گزند مهاجمان محفوظ نگه داشتند ولی با آغاز نیمه دوم دروازه‌ها هم باز شد. ابتدا هادی علوی گلزن اول کارگر میزبان را پیش انداخت. علوی که در اکثر بازی‌های این تیم به صورت کامل حضور نداشته است در این دیدار عامل مهم در کسب سه امتیاز کارگر بود. گل علوی را شاگردان اصغر ایمان نژاد در دقیقه شصت پاسخ دادند. ضربه رضا پاو بازی را مساوی کرد تا دقایق باقی مانده حساس‌تر از پیش شود. پارس بعد از گل هم برتر از کارگر بود اما این برتری با گل همراه نشد. در وقت‌های تلف شده و در حالی که دو تیم تسلیم سرنوشت بودند پاس محمدرضا بردستانی به علوی رسید. گلزن باتجربه کارگر توپ را روانه دروازه پارس کرد. این توپ بعد از برخورد با خط دفاعی به تور رسید تا کارگر از حساس‌ترین بازی هفته جان به سلامت ببرد. کارگر با این پیروزی ۳۳ امتیازی شد و در صدر باقی ماند.

پارس تیم برتر این بازی بود. در این برتری نژادخواه و ابراهیم کمالی تاثیر زیادی داشتند.

عالی‌پور مدیر تیم‌های پایه و سرپرست کارگر در پایان این بازی گفت: تغییر مداوم داوران جای نگرانی دارد. داوری برای ما قضاوت کرد که قضاوتش در جریان بازی کارگر و فجر زیر سوال بود.

در دیدار دو تیم پیروزی برازجان و مجتمع گاز پارس جنوبی جم هم دو بار دروازه جم باز شد. در نیمه نخست عباس حسینی موفق به گلزنی شد و در نیمه دوم هم امیرحسین صمصامی گل دوم را به ثمر رساند. در این بازی امیرحسین صمصامی و حسین زارعی بهترین عملکرد را داشتند.

فردا شنبه ۸ دی ماه امید گناوه و امید اهرم در ورزشگاه شهید سراجی به دیدار هم خواهند رفت. دیداری که برای امید گناوه اهمیت ویژه‌ای دارد. نبرد شاگردان حیدر گرامی و فضل‌اله صیادی هم دیدن دارد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *