امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

از تاج‌گردون تا شیخ‌خدری

هر اتفاقی که در جنوب استان کهگلویه و بویراحمد حادث می‌شود برای شمال استان بوشهر هم مهم است. در شمال استان بوشهر تنها باران دستی به سر روی آن کشیده است. غلام‌رضا تاج‌گردون نماینده گچساران در مجلس شورای اسلامی کوه‌های لیراوی و حیات‌داوود را هم در حوزه فعالیت خود دارد. دشت لیراوی و حیات‌داوود زیر مجموعه حوزه شمال استان بوشهر است. دشت‌هایی که تنها باران نوازشش می‌کند. افتتاح مجموعه گردشگری در گچساران بهانه‌ای شد الیاس احمدحسینی نگاهی به خدری و تاج‌گردن داشته باشد.

الیاس احمدحسینی_ شب گذشته مردم گچساران در میان جشن و شادی با حضور غلامرضا تاجگردون نماینده حوزه انتخابیه‌اشان طرحی را در بازار قدیم افتتاح کردند که در نوع خود بی‌نظیر است.
گفته می‌شود این طرح گردشگری به همت تاجگردون با هزینه‌ای بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان و در کمتر از یک سال ساخته شده است.
این در حالی است که عبدالحمید خدری نماینده حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم در طول سه سال نمایندگی تنها نطق‌هایی با علامت سوال بسیار در صحن علنی مجلس داشته که حالا دیگر در بین مردم کوچه و بازار هم خریداری ندارد. تا جایی که هفته گذشته به بهانه حذف بودجه مالچ‌پاشی بیابان‌های خوزستان، در صحن علنی مجلس مشاجره‌ای با علی مطهری نائب رئیس مجلس به پا کرد. وقتی مطهری داد و فریادهای خدری را با استناد به قانون رد کرد، شیخ به گریه افتاد و

پس از آن در یک حرکت دیدنی صفحه اینستاگرامش را اختصاص به عکس‌های یادگاری در اتاق مراقبت‌های ویژه قلب در بیمارستان قرار داد و گفت که از درد و غم و بی کسی مردم سکته کرده است!
با وجود تبلیغات بسیار اما این ترفند مورد استقبال رسانه‌های کشور و مردم حوزه انتخابیه قرار نگرفت و همه با شک و تردید به آن نگاه کردند.
این اتفاق و گمانه‌زنی‌ها هنوز ادامه داشت که ناگهان پس از سه روز از خبر سکته و بستری شدنش ناگهان شیخ‌خدری در استادیوم گناوه در میان باد و باران خودش را به بازی پرسپولیس رساند اما ناکام از پیروزی، ورزشگاه را ترک کرد!
با این همه رفتارهای شیخ خدری در سال آخر نمایندگیش و انتظارات به حق مردم و قول و وعده‌های بی‌‌سرانجام در طول این سه سال و متعاقب آن وضعیت بغرنج مدیریتی حاکم بر بوشهر، گناوه و دیلم در پی دخالت‌های مکرر وی به کجا ختم خواهد شد؟

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *