امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

پارسه پرقدرت آمد/ جزیره و کوثر تلاشی برای صدرنشینی

یاران سبز_ مرتضی خضری: جام رمضان ویژه یاران سبز در شب پنجم و ششم هم انجام شد. در شب پنجم پرسپولیس و کانون شهید دشتی به دیدار هم رفتند که پرسپولیس با نتیجه ۸ بر ۱ کانون شهید دشتی را شکست داد. گلزنی‌های پرسپولیس با ضربه حسن خرمی آغاز شد ولی بهترین گلزن این بازی اسماعیل عباسی بود. عباسی در این بازی سه گل زد. علی شمسی‌پور، حسن خرمی، علی عباسی و علی‌رضا سوقی هم دیگر گلزنان پرسپولیس بودند. زننده گل کانون هم افشین ابراهیمی بود.

در این بازی ترکیب‌های علی عباسی، اسماعیل عباسی و حسن خرمی نقطه قوت پرسپولیس بود.

هدایت کانون شهید دشتی را علی حیدرنیا به عهده داشت و برای پرسپولیس هم احمد دهقان تصمیم می‌گرفت.

در اولین بازی از شب ششم ماهان و پدیده به دیدار هم رفتند. ماهان این دیدار را ۵ بر ۱ برد تا در گروه هشتم شانس صعود داشته باشد. در این دیدار پدیده بیشترین ضربه را از درون دروازه خورد. در پدیده مهدی حسین‌نژادیان چهره برتر بود و در ماهان هم رضا حیدری لیراوی بهترین عملکرد را داشت. گل‌های ماهان را حیدر خلیفه، آریا شمسی‌پور، رحیم زیارت و رضا حیدری لیراوی(۲ گل) به ثمر رساندند. گل کانون را هم مهدی حسین‌نژادیان به ثمر رساند.

تیم کانون را کاظم محبی کوچ کرد و ماهان هم زیر نظر ایمان عباس‌پور بود.

جزیره و کوثر دومین بازی این شب را انجام دادند. دو تیم مدعی در گروه اول تلاش زیادی برای پیروزی داشتند. پیروز این دیدار می‌توانست به عنوان صدرنشین راهی دور دوم شود. این دیدار با تک گل خسرو عیدی‌زاده به سود جزیره پایان یافت. در دو تیم بهترین عملکرد را سنگربانان داشتند. رضا نیکی به نیکی دروازه جزیره را حفظ کرد و محمد سراشکنی هم بارها حملات جزیره را دفع کرد.

نکته مهم روند خوب اخلاقی در جزیره بود.

ابوالفتح حسینی نیمکت جزیره را در اختیار داشت و سجاد خادمی هم با کوثر سر می‌کند.

بازی پسران جنوب و پدیده«الف» نبرد شکست خورده‌های هفته اول گروه اول بود. تیم بازنده این دیدار عملا از گردونه مسابقات حذف می‌شد و نتیجه پایانی حذف پسران جنوب را به دنبال داشت. پدیده«الف» این دیدار را ۶ بر ۲ برد تا شانسی برای صعود داشته باشد. هر دو گل پسران جنوب را سیدمجتبی حسینی به ثمر رساند و برای پدیده«الف» هم ساسان نائری(۲ گل)، احمد خرمی(۲ گل)، علی جمالی و وحید پژوهش گلزنی کردند. در این دیدار وحید پژوهش و سیدمجتبی حسینی برترین بودند.

احمد خرمی بازی کرد اما با این حال تعویض‌های پدیده را هم انجام می‌داد در پسران جنوب هم سیدمجتبی حسینی مربی بازیکن بود.

یکی از بهترین یازی‌های مسابقات را دو تیم پارسه و پارسیان انجام دادند. پارسه با هدایت داریوش خضری ۵ بر ۲ پیروز شد. در این بازی وحید نوروزی اولین گل را به ثمر رساند. گل پارسه با ضربه سیداحمد موسوی پاسخ داده شد اما در ادامه دفاع پارسیان کم تعداد شد و در مقابل سرعت بازیکنان پارسه وا داد. گل‌های پارسه را نعیم صالحی، وحید نوروزی، امین جطلاوی(۲گل) به ثمر رساندند. امین حیدری هم زننده گل دوم پارسیان بود.

حسن حیاتی در درون دروازه پارسیان ۵ گل دریافت کرد اما بارها حملات حریف را دفع کرد. در این تیم سیداحمد موسوی هم موثر بازی کرد. عنایت رجبی و امین جطلاوی هم بهترین‌های پارسه بودند.

حسین ابراهیم‌زاده در تاکتیک دفاعی موفق بود اما در زمان حمله خط دفاعی نامنظمی داشت.

قضاوت این بازی‌ها را مهدی پناهی، احسان محمدیان، امیر هام، اصغر احمدی، خلیل فاضلی، محمد شرونی و سجاد صفایی انجام دادند.  

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *