امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

اکباتان برای صعود راه را بر هما بست/یامهدی را پردیس به چالش کشید

یاران شبز_ مرتضی خضری: مسابقات فوتسال یاران سبز به شب‌های داغ خود نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود. در چهاردهمین شب از یادواره زنده‌یاد حسین جلال‌پور و حسین مزارعی سه دیدار انجام شد.

هما و اکباتان هر دو امیدوار به صعود بودند و بالاخره این اکباتان بود که با پیروزی ۶ بر ۴ خود را وارد دور دوم کرد. در این دیدار اکباتان تا همان دقیقه ۱۰ چهار بار به گل رسید. سجاد بشیرزاده اولین گل را وارد دروازه هما کرد و سپس مسلم خضری گل دوم را به ثمر رساند. بشیرزاده بازی خوب خود را با گل سوم تکمیل کرد و محسن سلیمی هم عدد چهار را روبروی نام اکباتان ثبت کرد. با فروکش حملات اکباتان بازی به تعادل بیشتری رسید. اکباتان تا قبل از سوت پایان به گل پنجم هم دست یافت. این گل را ماهان صفوی به ثمر رساند. در نیمه دوم نوبت به سجاد سالمی و شاگردانش رسید تا گلزنی کنند. میلاد ابراهیم‌زاده نقش پر رنگی در روند حرکتی هما داشت. ابراهیم‌زاده گل نخست هما را وارد دروازه اکباتان کرد. عبداله پیروزدل گل دوم را زد و داریوش گرگی هم زننده گل سوم هما بود. بعد از این گل دو تیم دفاع را بیشتر از حمله انجام دادند و حاصل این ترکیب دو گل در دو دقیقه پایانی بود. محسن سلیمی با شوتی سرکش برای اکباتان گلزنی کرد و میلاد ابراهیم‌زاده هم گل چهارم هما را در آخرین دقیقه بازی به ثمر رساند.

دو تیم تک‌ستاره و المپیاد حذف شده‌های گروه پنجم بودند. دو تیم جوانی که به دنبال محک خود هستند. دیدار دو تیم تنها یک گل داشت. این گل را سجاد حیاتی زد تا المپیاد بدون امتیاز از مسابقات کنار برود.

میعاد حسینی‌زاده سنگربان المپیاد نوجوان است اما بازی با پا را خوب می‌داند و واکنش‌هایش بارها دروازه المپیاد را نجات داد. حجت عرب‌زاده و خلیل رستمی مربیان جوانی هستند که باید بیشتر دیده شوند.

پردیس و یامهدی دو تیمی که عنوان قهرمانی یاران سبز را در پرونده خود دارند در آخرین بازی شب چهاردهم به دیدار هم رفتند. پردیس این دیدار را با نتیجه ۷ بر ۲ برد. آیت کیانی بازیکن باتجربه پردیس زننده چهار گل پردیس بود. علی کمال‌پور(۲گل) و امیرحسین ادیب آذر زننده سه گل دیگر پردیس بودند. عباس پهلوان‌زاده و محمد عمادی هم گلزن‌های یامهدی بودند.

عباس پهلوان‌زاده پا به سن گذاشته است اما هم‌چنان از بهترین‌هاست. آیت کیانی بهترین بازیکن این بازی بود.

ترکیب اصلی پردیس را بازیکنان دشتستانی تشکیل می‌دهند.

یامهدی در دوره ششم با شکست حرم عنوان قهرمانی را کسب کرد و در دوره یازدهم هم پردیس با شکست یک بر صفر اکباتان قهرمان شد.

قضاوت بازی‌های این شب را حسین یوسفی، سجاد صفایی و مسعود کوفی به عهده داشتند.

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *