امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

ماهان به دور دوم رسید/ پرسپولیس گلزن ساخت

یاران سبز_ مرتضی خضری: دور گروهی مسابقات فوتسال یاران سبز یادواره زنده یاد حسین جلال‌پور و حسین مزارعی با انجام دو دیدار به پایان رسید. در شانزدهمین شب این مسابقات ماهان به سختی جواز صعود را از دست کانون ربود. دیدار دو تیم ماهان و کانون شهید دشتی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید. با این نتیجه ماهان به دور دوم صعود کرد. در این دیدار آریا شمسی‌پور در همان ابتدا ماهان را صاحب گل کرد. بعد از این گل بازیکنان کانون تلاش زیادی کردند تا بالاخره در دقایق پایانی با ضربه علی حیدرنیا به گل رسیدند. بعد از این گل بازیکنان ماهان ۴ دقیقه پایانی را با تمام قدرت به دفاع پرداختند و در نهایت به دور دوم صعود کردند.

در آخرین بازی گروهی مسابقات پرسپولیس با نتیجه ۱۱ بر ۲ پدیده را شکست داد. این تیم با سه پیروزی در راس گروه هشت قرار گرفت. در این دیدار اسماعیل عباسی با گلزنی شروع کرد و با گلزنی به اتمام رساند. هشت گل از این بازیکن باعث شد تا در پایان دور گروهی مسابقات از دیگر گلزنان فاصله بگیرد. عباسی با ۱۳ گل در صدر جدول گلزنان ایستاد. علی شمسی‌پور و مجید احمدی دیگر گلزنان پرسپولیس بودند. بازیکنان پدیده یک بار هم به اشتباه دروازه خودی را باز کردند. گل‌های پدیده را امیر بیانی و آرمین ادیب آذر به ثمر رساندند.

پدیده تا قبل از این بازی بدون کارت بود اما اشتباه افشین زنگباری باعث شد تا این تیم هم دارای کارت زرد شود و هم رنگ قرمز را ببیند.

قضاوت دیدار ماهان و کانون شهید دشتی به عهده علی‌اصغر احمدی و رضا جوهری بود. جوهری در کنار مسعود کوفی بازی پرسپولیس و پدیده را هم قضاوت کرد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *